لاغری با قانون جذب

لاغری با قانون جذب

قبل از شروع بهتره برگردم به چند سال پیش خودم و از تجربه لاغری با قانون جذب بگم براتون تا قدرت ذهن رو دسته کم نگیرید و خیلی جدی تر روی مهارت ها و تکنیک های ذهنی تون تمرکز کنید. اینجا سرزمینی هست برای لاغر شدن برای رسیدن به هدف و خواسته. وقتی وارد اینجا شدید عزمتون رو جذب کنید و نتیجه دلخواهتون رو بگیرید. داشتن انگیزه می تونه یکی از مهم ترین عوامل توی لاغری باشه. تو مسیر لاغری تون یه همراه همیشگی خواهید داشت که خانم مهدوی نسب هست. امروز رو از دست نده! همین حالا شروع کن!

کیمیا از تهران: در دوره راهنمایی و دبیرستان، من یکی از دخترای چاق کلاس بودم. وزنم نزدیک به ۸۹/۹۰ کیلوگرم بودم سایزم ۲ ایکس لارج! همیشه جملات “من چقدر چاقم”، “من خیلی زشتم” و “هیچکی به خاطر زشت بودن هیکلم باهام دوست نمیشه” تو ذهنم مرور می شد و خیلی روحیه ضعیفی داشتم و تا کسی بم حرفی میزد سریع گریه می کردم. تو خیابون احساس می کردم همه بهم می خندن و مسخرم می کنن. این باعث شد دیگه کمتر بیرون برم.

هر موقع می رفتم تو مدرسه، بچه ها می گفتن توپ قلقلی اومد. حس خوبی نسبت به خودم نداشتم. بد از یه مدت شروع کردم به گرفتن رژیم و ورزش کردن. خوب داشتم پیش می رفتم که آسیب دیدم و یه مدت نتونستم ورزش کنم. هرچی وزن کم کرده بودم ۲ برابر برگشت. خیلی از زندگی ناامید شدم دیگه حتی خودمم تو آینه نگاه نمی کردم. تو یکی از این روز ها خواهرم اومد پیشم باهام صحبت کرد.

بم گفت یه روش هست که نه به رژیم نیاز داره نه ورزش و از همه مهم تر وزنمم بر نمی گرده!!! منم از خدا خواسته گفتم خب سریع بگو چیه. اون لحظه امیدوار شدم و خواهرم شروع کرد به تعریف کردن. درسته! اون برام تکنیک لاغری با قانون جذب رو گفت. اولش زیاد باور نکردم و جدی نگرفتم. گفتم: مگه میشه با قانون لاغر شد! گفت: کیمیا تو که همه راه ها رو امتحان کردی اینم امتحان کن اگر نشد من تا آخر عمر هرچی بگی گوش میدم.

 منم گفتم خیل خب قبول. از اون روز شروع کردم به تغییر باور های غلط و تقویت فکر های خوب و مثبت و… .

حالا من تو این مقاله قصد دارم تکنیک هایی رو که خودم تجربشون کردم و نتیجه گرفتم رو در اختیارتون بزارم اونم رایگان بدون هیچ هزینه ای! و اینم میدونم خیلی ها هستن که از راز لاغری با قانون جذب با خبر نیستن پس با من همراه باشید.

پیشنهاد ویژه برای مطالعه: لاغری با ذهن 

لاغری با قانون جذب فقط در چند قدم

امروزه، خیلی از افراد در رابطه با جذب و قوانین آن مقالات بسیاری رو مطالعه کرده و اطلاعات زیادی در این زمینه پیدا کرده اند. قوانینی که اگر مهارت درست استفاده از آن را یاد بگیرید، می تواند هر چیزی را که آرزوی شماست به واقعیت تبدیل سازد. این قانون ساده هیچ رمز و رازی ندارد و می تواند زندگی یک فرد را دگرگون سازد. به‌طوری که فرد موفقیت هایی به دست آورد که تا به آن روز به دست نیاورده است.

با قانون جذب می توانید علاوه بر جذب پول و ثروت، به لاغری و تناسب اندام نیز دست یابید؛ اما چگونه؟ قبل از پاسخ به این سوال باید تعریف مختصری از قانون جذب داشته باشیم.

قانون جذب چیست؟

یکی از قدرتمند ترین قوانین حاکم بر جهان هستی که می تواند هرچه را که می خواهید به شما بدهد. هر فکر و باوری که شما نسبت به خودتان دارید، فرکانس و ارتعاشی دارد که با فرستادن آن به کائنات همان فرکانس و انرژی را دریافت خواهید کرد.

قانون جذب

پیش نیاز لاغری با قانون جذب

اگر چاقی و اضافه وزن یکی از مشغله های فکری شما شده و مدتی است که با آن درگیر هستید، باید بگویم قبل از شروع هر تلاشی، یک چارچوب فکری درست را برای خود داشته باشید. این چارچوب فکری به بدنتان می فهماند که باید بیشتر از قبل از فکرتان پیروی کند. ما در زندگی عکس این ماجرا عمل می کنیم به عنوان مثال هنگامی که لاغر می شویم به خودمان احساس خوبی داریم.

در قدم اول باید خودتان را دوست بدارید و در لحظه حال زندگی کرده و شاد باشید. این حس باعث می شود که بتوانید خواسته هایتان را جذب نمایید و به تناسب اندام دست پیدا کنید. اگر از روی عشق لاغر شوید، قطعاً این لاغری پایدار خواهد بود و برگشتی نخواهد داشت. خانم مهدوی نسب برای سهولت در لاغری کلی فیلم براتون آماده کرده که می تونید آنها رو تهیه کنید.

مفهوم کلی قانون جذب

مفهوم کلی این قانون بیان می کند که هر چیزی مثل خودش را جذب می کند. افکار و احساسات هر فرد، ارتعاشاتی را به کائنات می فرستد که این ارتعاشات در فرکانس های مثبت و منفی قرار می گیرند. فرستادن ارتعاشات منفی باعث می شود احساسات منفی را دریافت کنید و در نتیجه افراد، اتفاقات، موقعیت ها و… منفی را به سمت خود جذب می کنید.

قانون جذب، در رابطه با کاهش وزن بیان می کند که وقتی فرد تمام حواسش را روی چاقی، رژیم، کالری، غذا و… می گذارد، فرکانس های منفی ارسال و دریافت می کند. همچنین اگر تمرکزش را روی مواردی که قرار است پس از کاهش وزن به دست آورد، بگذارد فرکانس های مثبت دریافت و ارسال می کند و به راحتی موفق به کاهش وزن می شود.

کاهش وزن با قانون جذب

لاغری با استفاده از قانون جذب با خوش شانسی به وقوع نمی پیوندد؛ چرا که هیچ چیز در زندگی شانسی نیست! بعضی وقت ها این سوال که چگونه فلانی روز به روز از پله های موفقیت بالا می رود و هر چیزی را که می خواهد به دست می آورد؟ اما ما خیلی تلاش کردیم و موفقیتی به دست نیاوردیم، فکرمان را به شدت مشغول می کند.

برای اینکه بتوانید در کاهش وزن به موفقیت برسید، باید قلبا باور داشته باشید که می توانید وزن کم کنید. باید انگیزه لازم برای کاهش وزن را در خودتان ایجاد کنید و خود را توانمند ببینید. تفاوت افراد موفق با افراد ناموفق در همین موارد است. مثبت اندیشی، باور، انگیزه و… از ویژگی های افراد موفق می باشد. شما نیز می توانید با تمرین و تکرار این تکنیک ها به راحتی این ویژگی ها را به دست آورید.

باورتان را تغییر دهید و از جمله “من می توانم” روزانه استفاده کنید. این فکر و باور شماست که سرنوشت شما را می سازد.

قانون جذب چگونه کار می کند؟

قانون جذب برای لاغری چگونه کار می کند؟

قبل از هر کاری باید به این سوالات پاسخ بدهید، هنگامی که اسم کاهش وزن، رژیم و ورزش به میان می آید، آیا به شما احساس خوبی دست می دهد یا نه؟ چه کلماتی در این لحظه از ذهنتان عبور می کند؟ آیا به خودتان می گویید که از شنبه یا ماه آینده شروع می کنم؟

احساس شما، فرکانسی است که ارسال می کنید و جهان همان را در اختیارتان قرار می دهد. اگر شما احساس خوبی را نسبت به کاهش وزن داشته باشید، قطعا ارتعاشات خوبی را از جهان هستی دریافت می کنید. لذت بردن از کاهش وزن، استرس و اضطرابتان را کاهش می دهد و به مرور زمان ترس از تغییر نیز از بین می رود. شادی و نشاط سوخت و ساز بدنتان را افزایش می دهد و به کاهش چربی بدنتان کمک بسزایی می کند. 

عملکرد قانون جذب در کاهش وزن

برای اینکه بتوانید لاغری با قانون جذب را تجربه کنید در قدم اول باید برای زندگی خود برنامه ریزی کنید. برنامه ریزی به شما کمک می کند که در زمان معین کار مشخصی را انجام دهید. سپس باید تمرکز تان را روی تغییر سبک زندگی تان بگذارید. از یک متخصص تغذیه بخواهید یک رژیم سالم و متعادل را برایتان طراحی کند. با ترکیب قانون جذب و انجام دادن یک سری تمرینات و تغذیه مناسب می توانید تأثیر کاهش وزن را چندین برابر کنید.

خوردن غذای سالم و مقوی و انجام تمرینات فکری و جسمی می تواند در زمان کم تأثیر فوق العاده ای بر بدن شما گذارد و در عرض مدت زمان کوتاهی شاهد کاهش وزن زیادی باشید. قانون جذب نه تنها در مبحث کاهش وزن بلکه بر دیگر مباحث زندگی تان می تواند تأثیر گذار باشد به عنوان مثال جذب پول، جذب عشق فرد مورد علاقه، شغل پر درآمد و بسیاری دیگر از موارد دیگر که بستگی به خواسته هایتان دارد؛ اما برخی از افراد می گویند که این قانون کار نمی کند؟ در ادامه علت کار نکردن این قانون را به شما خواهیم گفت.

علت کار نکردن قانون جذب در کاهش وزن

یکی از شایع ترین و اصلی ترین دلایلی که این قانون برای برخی از افراد جواب نمی دهد، وجود باور های محدود کننده در ذهن آنها است. شاید شما بسیاری از تمرین ها را برای به وجود آوردن احساسات خوب و مثبت انجام داده باشید؛ اما نتیجه ای از آن نگرفته باشید. این افکار محدود کننده که در مقالهباور چیست برایتان بیان کردیم، همان موانعی است که نمی گذارد شما چیزی را می خواهید جذب کنید.

یکی دیگر از موانعی که باعث می شود شما از قوانین جذب نتیجه ای نگیرید این است که شما در حال برنامه ریزی موضوع دیگری هستید که با خواسته و هدفتان تناقض دارد. این در ناخودآگاه شما تأثیر می گذارد و اجازه نمی دهد که شما به خواسته و هدفتان برسید.

پس نتیجه می گیریم که اگر شما قصد لاغری با استفاده از قانون جذب را دارید باید باور های منفی در رابطه با کاهش وزن را از ذهنتان دور کنید؛ چرا که مانند مانع عمل می کند و نمی گذارد شما به خواسته هایتان برسید به عنوان مثال من فکر می کردم که اگر لاغر شوم، صورتم هم لاغر و زشت می شود. این باور محدود کننده ای بود که من دوران کاهش وزنم داشتم.

باور های محدود کننده ذهن

نمونه های باور محدود کننده

 • خانوادگی ژن چاقی داریم
 • استخوان بندیم درشته و لاغر نمیشم
 • لاغر شدن سخته و پشتکار می خواد
 • مواد غذایی سالم گرونن
 • دیگه من به چاق بودن عادت کردم
 • سرنوشت من چاق بودنه

تمام این موارد نمونه ای از افکار محدود کننده اند که می تواند ریشه در کودکی فرد داشته باشد. بهتر است این افکار و باور ها را با تفکرات مثبت تغییر دهید.

رهایی از باور های محدود کننده و جایگزین کردن آن با باور درست

راز لاغری با قانون جذب همین رهایی از باور های محدود کننده است. شما فقط با تغییر این افکار می توانید به هدف خود دست یابید. این کار موفقیت ها و پیروزی های بسیاری را به سمت شما می آورد؛ چرا که ذهن شما از موانع و محدودیت ها پاک شده است. شما می توانید با پیام های پنهان، ذهن خود را آگاه سازید. این پیام های مخفی، روش های دور زدن ذهن است که به طور کامل در مقاله ان ال پی چیست درباره ایجاد مسیر عصبی جدید صحبت کرده ایم.

برای جایگزین کردن این باور ها در قدم اول باید خودتان را همان جور که هستید دوست داشته باشید. در قدم بعدی باید اندامی را که می خواهید در ذهنتان تصور کنید و با تکرار مکرر جملات مثبت این باور را در خودتان ایجاد کنید و به باور های منفی اجازه ورود به ذهنتان را ندهید. به عنوان مثال من خوش هیکلم و لاغر هستم، من با ورزش و رژیم درست به اون چیزی که میخوام تبدیل می شم، من از اندام خودم لذت میبرم و خداروشکر می کنم که سلامتم، من می تونم غذاهای مورد علاقم و بخورم و هیکلم و حفظ کنم.

روش های استفاده از رویکرد کاهش وزن با قانون جذب

 • در قدم اول، خواسته تان را با صدای بلند برای خودتان بگویید. می توانید به جای بیان کردن آن، خواسته و هدفتان را با جزئیات کامل روی کاغذ بنویسید. حال باید روی آن تمرکز کرده و ببینید چه احساسی نسبت به آن دارید.
 • عکسی از اندامی را که دوست دارید، تهیه کرده و آن را جایی قرار دهید که در طول روز آن را ببینید. به جای اینکار می توانید تخته آرزو ها تهیه کرده و آن را با عکس های مورد علاقه تان پر کنید تا با نگاه کرده به آنها حس خوبی به شما دست بدهد.
 • در قدم بعدی، با نگاه کردن به عکس ها، خودتان را در آن وضعیت تصور کنید.
 • به غذا ها و خوراکی هایی که می خواهید بخورید، لعن و نفرین نفرستید!! به جای این کار می توانید از داشته هایتان شکر گذاری کنید و در عین حال به این فکر کنید که با خوردن هر لقمه لاغر می شوید.
 • از داشتن سلامتی، زیبایی و هر چیز بی عیبی که دارید شکر گذاری کنید.
 • باور کنید که همین حالا خواسته تان را دارید و بر آن تمرکز نمایید.

با رعایت تمام این موارد ذهنتان را آماده کاهش وزن کرده و می توانید بدون مقاوت ذهنی به خواسته تان برسید؛ چرا که برخی از افراد در حین لاغر شدن با افکار محدود کننده رو برو می شوند و نمی توانند به هدفشان دست پیدا کنند.

اقدام عملی برای لاغر شدن

اقدام عملی برای لاغر شدن

با اقدام عملی و قانون جذب لاغر می شوید!

پس از نظم دادن به افکار و تصوراتمان و جایگزین کردن باور های مثبت، نوبت به اقدام عملی می رسد. این اقدام شامل ورزش کردن و گرفتن رژیم درست می باشد. هنگامی که تصور شایسته ای از خود را در ذهنتان به وجود آورده اید، آمادگی کاهش وزن را به دست آورده و می توانید حرکات ورزشی و رژیم های متعادل را در برنامه خود قرار دهید؛ چرا که این اقدامات به سرعت جواب می دهد و دیگر خبری از افکار و تصورات محدود کنده نیست.

ترکیب ورزش و رژیم با افکار مثبت، نتیجه ای معجزه آسا به شما می دهد و کمک می کند به سرعت به اهدافتان برسید. شما می توانید برای شناخت شخصیت خود و اطرافیانتان و چپونگی رفتار با آنها مقاله اناگرام چیست را مطالعه نمایید.

سخن پایانی

در پایان مقاله لاغری با قانون جذب، فهمیدیم که اگر هدفمان کاهش وزن با استفاده از قانون جذب باشد، باید در درجه اول این قانون را به طور کامل باور داشته باشیم و افکار محدود کننده را از ذهنمان خارج کنیم. در درجه دوم صبور و شکیبا باشیم و این عادت وزن کردن روزانه خود را کنار بگذاریم. در درجه سوم تمرینات ورزشی که می خواهید انجام دهید نهایتا ۳ یا ۴ حرکت نیز باشد کافی است و نیازی به انجام حرکات سنگین نیست.

درجه چهارم رعایت رژیم غذایی است. در این مورد هم نیازی به رعایت رژیم های سخت و طاقت فرسا نیست، بلکه فقط کافی است مواد غذایی سالم را مصرف کنید. به یاد داشته باشید که در ابتدای راه به کاهش وزن یک باره نمی رسید و باید بر روی هدف و تصمیم تان استمرار داشته باشید. به احتمال زیاد باز هم افکار محدود کننده به سمتتان می آید که شما نباید اجازه بدهید، افکار شما را تحت تاثیر خود قرار دهد.

در تصمیم و هدفتان قاطع باشید حتی اگر در برخیاز مراحل آن شکست بخورید. این شکست ها باعث به دست آوردن موفقیت های بزرگی می شوند.

1 دیدگاه

 1. مدیر وبسایت گفت:

  Tank you

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *