لاغری با ذهن

لاغری با ذهن

امروزه یکی از روش های متداولی که افراد برای لاغری از آن استفاده می کنند، لاغری با ذهن و تکنیک های ذهنی است. ذهن یکی از مهم ترین و قدرتمند ترین اجزا در بدن انسان محسوب می شود که بسیاری از افراد از قدرت آن بی خبر اند و یا آن را جدی نمی گیرند. قدرت ذهن از آنجایی اهمیت دارد که به هرچیزی که فکر می کنید به مرور زمان آن را به دست می آورید. اینجا سرزمین لاغر هاست که شما به آن وارد شده اید و قطعا بدون گرفتن نتیجه بیرون نخواهید رفت. پس همین حالا شروع کن! وقت رو از دست نده. انگیزه لاغر شدن رو در خودت ایجاد کن. مطمئن باش که نتیجه می گیری و امیدوارانه به مسیرت تا آخر ادامه میدی.

همه این تصور را دارند که فقط با ورزش و رژیم های سخت و طاقت فرسا میشه لاغر شد. بعضی دیگر هم تصور می کنند رژیم و ورزش فایده ای نداره و خطر برداشتن چربی ها رو به جون می خرن یا هزینه زیادی رو برای خرید قرص های لاغری پرداخت می کنن. باید بگم که لاغر شدن و لاغری ذهنی، از همه این ها راحتتر هست و نتیجه فوق العاده ای هم داره. این تکنیک های ذهنی که در لاغری ازشون استفاده میشه تاثیرات فوق العاده خوبی روی زندگی و افزایش اعتماد به نفس هم میزاره.

ذهن، همان طور که انرژی های مثبت را دریافت می کند، میل بیشتری به دریافت انرژی های منفی دارد. تاثیر انرژی ها و افکار منفی بر ذهن انسان از نظر بیولوژیکی بیشتر از افکار مثبت است. همه افراد این قدرت را در ذهن خود دارند که به خواسته ها و اهدافشان برسند و هیچ محدودیتی برای آنان ندارد. این در صورتی است که برای خود وقت بگذارند و به خودشان ایمان داشته باشند.

شما می توانید در روز یک ربع تا نیم ساعت برای خودتان وقت بگذارید و ذهنتان را از افکار منفی و بیهوده پاک کرده و به افکار مثبت و هدفمند فکر کنید. اگر می خواهید لاغر شوید، به این موضوع فکر کرده و تمام تمرکزتان را روی آن قرار دهید. قدرت ذهن این امکان را فراهم می کند که شما را طبق نقشه ای که در سر دارید پیش برده و به هدفتان برساند.

لاغری از طریق ذهن از ورزش های سخت شما را آسوده می کند. همان طور که باید در ورزش با اراده و با انگیزه باشید در لاغری ذهنی نیز باید انگیزه و باور قوی داشته باشید. تقریبا همه کسانی که به کلینیک خانم مهدوی مراجعه کرده اند با استفاده از تکنیک های آموزش لاغری با ذهن، کاهش وزن بسیار خوبی را تجربه کرده و جواب گرفته اند.

ما در این مقاله، نکات جامعی را در رابطه با تکنیک های لاغری با ذهن رایگان در اختیار شما عزیزان می گذاریم تا با استفاده از آنها بتوانید به وزن ایده آل خود دست پیدا کنید. همچنین شما می توانید با تهیه پکیج لاغری با تکنیک های ذهنی که خانم مهدوی نسب شخصا برای شما ویدئو های آموزشی گرفته اند، به وزن ایده آل خود دست پیدا کنید.

قدرت ذهن

هرچی از قدرت ذهن بگم کم گفتم، شاید باورتون نشه که همین ذهن می تونه خیلی چیزا رو عوض کنه خیلی کارا رو انجام بده. اگر بخوام یه مثال کوچیک بزنم که قدرت ذهن و درک کنید، باید بگم انیشتین که دانشمند بزرگی بوده و با اختراعاتش کلی بشر رو جلو انداخته، تنها از ۱ درصد قدرت ذهنش استفاده کرده بود. حالا تصور کنید بزرگ ترین دانشمند تو جهان فقط از ۱ درصد مغزش استفاده کرده ما از چند درصدش داریم استفاده می کنیم؟

واقعا براتون جالب نیست! این قدرت و بزرگی مغز انسان ها رو می رسونه و به ما ثابت می کنه که هیچ کاری نشدنی نیست. ما هیچ کدوممون از نظر ذهنی چیزی از هم کم نداریم و تنها تفاوتمون توی افکار و باور هامونه. پس خودتونو باور کنید و بدونید که از افرادی که لاغر شدن چیزی کم ندارید. با آموزش لاغری با ذهن رایگان می تونید به اندام مورد نظرتون برسید.

مشکلات اضافه وزن

اکثر افراد تصور می کنند که چاقی ایرادی ندارد و مشکلی برایشان وجود نمی آورد؛ اما اینطور هم نیست. افرادی که از اضافه وزن رنج می برند، اعتماد به نفس پایینی دارند و در برخی از موارد به خاطر وزن زیادشان در خانه خود را حبس می کنند و وارد اجتماع نمی شوند. برخی از افراد نیز به خاطر چاقی با دیگران نمی توانند ارتباط بر قرار کنند و دچار بیماری هایی همچون افسردگی، درد های مفصلی، مشکلات تنفسی و… می شوند.

ما در مقاله لاغری با ذهن باید بگوییم، چربی بالا برای قلب و بدن بسیار ضرر دارد؛ زیرا دلیل اکثر سکته های قلبی بالا بودن کلسترول بد بدن می باشد. همه این علت ها باعث شده است که این افراد راه های خطرناک عمل جراحی و قرص های لاغری را امتحان کنند؛ در صورتی که این راه ها چاقی را به صورت موقت بر طرف می کنند و برگشت پذیر است و ناراحتی بسیاری را برای این ایجاد می کند.

لاغری با قدرت ذهن و تلقین

در مقاله تکنیک های لاغری با ذهن باید بگوییم، یکی از اساسی ترین و مهم ترین خصوصیاتی که یک فرد به آن نیاز دارد سلامت بدن و روان است. داشتن سلامتی نیز با تغذیه سالم و وزن مناسب رابطه مستقیمی دارد. در گذشته افرادی که لاغر بودند، قشر ضعیف و کم درآمد جامعه به حساب می آمدند؛ اما امروزه لاغر بودن و داشتن تناسب اندام در دسته زیبایی قرار گرفته است و روش های جدیدی اعم از لاغری به روش ذهن به وجود آمده است.

لاغری با قدرت ذهن و تلقین

برای اینکه بتوانید به وزن ایده آل خود دست پیدا کنید و پس از آن اندام خود را متناسب نگه دارید باید این نکته را بدانید که کاهش وزن و لاغری، هیچ رمز و راز خاصی ندارد. ذهن ما برای هر مشکلی که ایجاد می شود راه حل های گوناگونی را پیشنهاد می دهد. چاقی و اضافه وزن نیز از این موضوع جدا نیست و ما می توانیم با استفاده از تلقین های ذهنی بر روی ضمیر ناخودآگاه خود تاثیر بگذاریم و این مشکل را به راحتی حل کنیم.

در واقع، تلقین کردن همان تکرار جملات مثبت و پر انرژی است که ذهن را شرطی می کند. خیلی مواقع شده که جمله من هیچ وقت لاغر نمی شوم را از کسانی که اضافه وزن دارند می شنویم. تکرار این جمله به ذهن تلقین می کند که شما هیچ وقت نباید لاغر شوید. ما در این مقاله بیان می کنیم که شما باید این جملات را کنار گذاشته و به جای آن بگویید که لاغر می شوید به هر سختی که باشد.

تلقین ذهنی و لاغری با ذهن راهی میانبر به حساب می آید و با این روش می توان باور هایتان را برای اضافه وزن تغییر داد. تلقین و تصویرسازی، ذهن را گول می زند و باوری جدید را در شما به وجود می آورد. این باور جدید به مرور زمان، ذهن را آماده پذیرش غذا های سالم می کند و تاثیر فوق العاده ای بر بافت های چربی گذاشته و آنها را از بین می برد.

ذهن نمی خواهد به خود و جسم سختی بدهد به همین دلیل، مدتی که از رژیم می گذرد باز هم باور های منفی مثل من لاغر نمی شوم را به یاد می آورد که در آن لحظه شما نباید اجازه دهید که این افکار منفی بر ذهن و باور شما تاثیر گذارد. شما می توانید در پکیج لاغری با تکنیک های ذهنی خانم مهدوی نسب، این مبحث را به طور کامل یاد بگیرید و از آن برای کاهش وزن استفاده کنید.

چگونه با ذهن لاغر شویم | روش های تلقینی

 • لاغری شکم من فوق العادست.
 • من وقتی غذا میخورم که بدنم به اون نیاز داره
 • وزن من همیشه ایده آله
 • رژیم لاغری برای من لذت بخشه
 • من عاشق رژیم های سالم هستم
 • من به راحتی به وزنی که می خوام می رسم
 • من انگیزه زیادی برای رسیدن به وزنی که می خوام دارم
 • لاغری شکم برای من کاری نداره
 • من خیلی راحت به رژیمم عمل می کنم
 • من عادات غذایی سالم و انجام میدم
 • و…

لاغری ذهنی

لاغری با نیروی ذهن ناخودآگاه

لاغری ذهنی در اصل همان لاغری بانیروی ذهن ناخودآگاه است. همان طور که در مقاله NLP چیست گفتیم، رفتار های ما نتیجه انتقال اطلاعات بین نورون های عصبی در ناخودآگاه است و برای تغییر رفتار باید مسیر عصبی جدیدی را در ناخودآگاه خود ایجاد کنیم. پرخوری نیز یک رفتار غذایی است که باید با استفاده از برنامه ریزی عصبی کلامی و تلقین آن را تغییر دهیم.

گرفتن رژیم های سخت بدون آمادگی ذهنی، فقط شما را خسته می کند؛ چرا از اینکه باید سر ساعت معین فلان تغذیه را داشته باشید و فلان غذا ها را نخورید و سبزیجات بخورید به مرور زمان خسته می شوید. روش های لاغری با ذهن درمانی و تکنیک های ذهنی باعث می شود ذهن آمادگی لازم را برای لاغری به دست آورد. افرادی که وزنشان را با استفاده از لاغری با تکنیک های ذهنی، پایین آورده اند، دیگر توانایی انجام هر کاری را با ذهن خود دارند و اعتماد به نفس و عزت نفس شان به مرور زمان افزیش می یابد.

اثر تصویر سازی ذهن در لاغری

همان طور که در مقاله لاغری با ذهن و تکنیک های ذهنی گفتیم، مغز ما این قدرت را دارد که جسم را کنترل کند. تصویرسازی ذهنی و تمرکز بر روی اهداف، مهم ترین اصول در لاغری با تکنیک های ذهنی است. در ذهن خود تصور کنید که به اندام ایده آل خود رسیده اید. ما در اینجا از روش شمارش اعداد استفاده کرده و به هدف خود می رسیم.

برای این کار اعداد ۰ تا ۵۰ را در نظر بگیرید و هر کدام از اعداد را با رنگ و شکلی متفاوت در ذهن خود تصور کنید. هنگامی که به عدد ۰ رسیدید، محلی را تصور کنید که دوست دارید در آن باشید. در اینجا خودتان را با اندامی که می خواهید تصور کرده و ببینید. فرض کنید روبروی شما میزی از غذا های مختلف چیده شده است؛ اما شما هیچ میلی به آن غذا ها ندارید و زود سیر می شوید.

حتما بخوانید: آموزش nlp

حال از این تصور خارج شده و با همان افکار و تلقین های مثبت به لاغر شدن خود کمک نمایید. اگر بتوانید تمام تکنیک ها را به درستی انجام دهید، می توانید در هفته نزدیک ۱ یا ۲ کیلو از وزن خود را کم کنید. این تکنیک ها فقط چند دقیقه وقت شما را می گیرد، پس آن را به وقت دیگری موکول نکنید.

لاغری با قدرت ذهن

روش های تجسم و تصویر سازی برای لاغری

 • تجسم کردن وزن ایده آل خود
 • تصویر سازی حل مسائل عاطفی
 • تجسم کاهش دادن استرس
 • تصویر سازی برای کنترل ولع غذایی و ایجاد حس تنفر برای آن

تجسم کردن وزن ایده آل خود

برای اینکه بتوانید راهکار های لاغری با ذهن را کامل کنید، باید یک سری از چیز ها را در ذهن خود بسازید و تصویر سازی کنید. در قدم اول باید تصویری از اندام و وزنی را که دوست دارید تجسم نمایید. به غیر واقعی بودن آن اهمیت ندهید و اگر نتوانستید از یک عکس الگو بگیرید. عکس را روی آیینه یا جایی که در دیدتان باشد قرار دهید و تصویر خود را در ذهن شبیه سازی کنید. این تصویر سازی، هدفمند بودن شما را نشان می دهد.

تصویر سازی حل مسائل عاطفی

ذهن برای حفاظت از اندیشه ها و افکار شما تدابیر امنیتی را قرار می هد؛ اما شما متوجه این تدابیر نمی شوید. برای مثال اگر شما روزانه با یکی از همکاران خود برخورد داشته باشید که او رفتار تندی دارد، ذهن به صورت ناخودآگاه برای حفاظت از بدن، سعی می کند جسم را کمی درشت تر کند تا طرف مقابل شما نتواند آسیبی به شما وارد کند. این درشت شدن بدن به گونه ای است که تمایلتان به ذخیره چربی بیشتر شده و وزنتان بالا می رود.

این تدابیر ذهن ریشه در کودکی شما دارد که حس ضعیف بودن می کردید. حال شما به وسیله تجسم و تصویر سازی به ذهن خود این اطمینان را می دهید که در امینت کامل قرار دارید و نیازی به درشت شدن جسمتان ندارید. با این تصویرسازی ذهن خود را متقاعد می کنید که چربی های بدن را شروع به آب کردن کند.

تصویر سازی برای کنترل ولع غذایی و ایجاد حس تنفر برای آن

هنگامی که در آرامش کامل تصویر سازی خود را انجام می دهید، فرض کنید که دانه های شکر بدون طعم و مزه و مانند شیشه خورده هستند. حال احساس خود را نسبت به آن تصور کنید. قطعا به این خاطر که دهان شما را زخم می کنند حس خوبی نسبت به شکر پیدا نمی کنید و از آنها متنفر می شوید. این تصویرسازی به حدی تاثیرگذار است که شما می توانید بر روی مواد غذایی که شما را چاق می کنند آن را پیاده کنید.

تجسم کاهش دادن استرس

تجسم و تصویر سازی از تمرینات آرام سازی ذهن می باشند و باعث کاهش ترشح هورمون های استرس می شوند. هورمون های استرس عامل اصلی تحریک گرسنگی، پر خوری و کم کردن سوخت و ساز بدن هستند.

آیا با استفاده از جملات می توانیم به کاهش وزن برسیم؟

همان طور که گفتیم، ذهن ما این قدرت را دارد که بتواند با جملات، چربی ها را بسوزاند. این در حالتی است که با روش ها و راه های درست این کار را انجام دهیم. اینکه بگوییم من لاغرم و به این جمله ایمان نداشته باشید، تاثیری بر کاهش وزن شما نخواهد گذاشت.

لاغری با استفاده از جملات

 پس اگر به دنبال آموزش لاغری با ذهن و تکنیک های ذهنی هستید، می توانید پکیج لاغری خانم مهدوی نسب را تهیه کرده و تجربیات لاغری خود را برای ما تعریف کنید؛ اما ممکن است سوالی ذهن شما را درگیر کرده باشد که مدت زمان این دوره چقدر است و ما چه زمانی نتایج مورد نظر را می گیریم؟ برای پاسخ به این سوال همراه ما باشید.

مدت زمان لاغری با ذهن

کاهش وزن و لاغری کمی زمان بر است و نباید توقع داشته باشید که یک روزه با تمام چربی ها خداحافظی کنید. در مبحث عادت سازی قوانینی وجود دارد اعم از:

هر تغییر مضربی از عدد ۳ می باشد و برای اینکه یک تغییر به صورت عادت در بیاید ۲۱ روز وقت لازم است و بعد از آن ضمیر ناخودآگاه ماست که کار را جلو می برد. پس در کاهش وزن به دنبال نتایج زود رس نباشید. مطمئن باشید که پس از گذشت مدت زمان خاصی شما نتایج مورد نظر خود را گرفته اید.

۶ روش برای لاغری با تکنیک های ذهنی

همیشه ورزش های سنگین و رژیم های سخت نیست که می تواند وزن ما را کاهش دهد. بلکه در اکثر مواقع این خوده ما هستیم که وزنمان را کاهش می دهیم. در این قسمت ما ۶ روش را برای لاغری با قدرت ذهن بیان می کنیم.

 • تغییر هدف
 • ارتباط بیشتر با افراد مثبت اندیش
 • در نظر گرفتن پاداش و مجازات برای خودمان
 • روز شماری نکنیم
 • تمرین تنفس به صورت اصولی
 • بهترین زمان برای وزن کم کردن را پیدا کنید

تغییر هدف

یکی از مهم ترین تکنیک هایی که باید در لاغری با قدرت های ذهنی بدانید، تغییر هدف است. این تغییر هدف، شامل این می شود که شما کاهش وزنتان را به عنوان نتیجه قرار دهید نه هدف. هدفتان را چیز های دیگری قرار دهید که قابل کنترل و پایدار باشند. به عنوان مثال اگر شما در برنامه خود مصرف سبزیجات را قرار داده اید، آن را به عنوان هدفی کوچک قرار دهید و محقق سازید.

به این ترتیب شما هدف های کوچکی را برای خود قرار داده اید که آنها را محقق می سازید و طبق برنامه غذایی خود پیش می روید و با تکنیک های لاغری با ذهن، موفق به کاهش وزن می شوید.

ارتباط بیشتر با افراد مثبت اندیش

احتمالا تجربه این را دارید که وقتی در کنار برخی از افراد قرار می گیرید، حس بدی به شما دست می دهد و یا انرژی های منفی از آنها دریافت می کنید یا برخی با حرف هایشان حال روحی شما را به هم می ریزند و از زندگی ناامیدتان می کنند. بهتر است اگر هدفی دارید از این گونه افراد فاصله بگیرید و ارتباطتتان را با افراد مثبت اندیش بیشتر کنید. این افراد قطعا انگیزه شما را برای لاغری بیشتر می کنند و انرژی مثبتی به شما منتقل می نمایند.

در نظر گرفتن پاداش و مجازات برای خودمان

در نظر گرفتن پاداش و مجازات برای کار هایی که انجام می دهیم، بهترین راه برای انگیزه دادن است. خوردن غذا، پاداش نیست و ورزش کردن هم مجازات محسوب نمی شود. شما باید در ازای خوردن کیک های خامه ای، نوشابه، غذا های چرب و… تنبیه در نظر بگیرید تا ذهنیتتان نسبت به این نوع غذا ها تغییر کند.

و بر عکس می توانید برای چیز های مفیدی که می خورید و چیز های مضری که نمی خورید جایزه بگذارید تا به شما انگیزه دهد که رژیم غذایی تان را منظم انجام دهید.

روز شماری نکنیم

برای اینکه به وزن ایده آل خود برسید باید صبور باشید و دست از شمردن روز ها بردارید. اگر شما تمام تکنیک های لاغری ذهنی و رژیم غذایی را درست انجام دهید، یقین داشته باشید که نتیجه می گیرید. اگر ایمان داشته باشید دیگر نیازی به تقویم و روز شماری ندارید و اینکه هر هفته حساب کنید که چند کیلو وزن کم کرده اید.

تمرین تنفس به صورت اصولی

یکی از راه‌هایی که می‌توان به وسیله آن قدرت ذهن را تقویت کرد، تمرین تنفس اصولی می‌باشد. روی نفس کشیدنتان تمرکز کنید و دم و بازدم را با سرعت کم انجام دهید. مثلا می‌توانید برای تمرین۵ ثانیه هوا را به داخل شش‌ها بکشانید و بعد از ۵ ثانیه به آرامی هوای داخل ریه را خالی کنید.

با این کار ذهن می‌تواند روی بدن آگاهی بیشتری داشته باشد و به کاهش استرس در بدن کمک کند.

از این حرکات در ورزش یوگا برای هضم هورمون‌های استرس استفاده می‌شود که کمک شایانی به بازیابی بدن و آرام کردن آن می‌کند.

برای اینکه قدرت ذهنتان را تقویت کنید باید اصولی نفس کشیدن را تمرین کنید. بر روی تنفس هایتان تمرکز کنید و سرعت آن را کاهش دهید. دم و بازدمتان باید با سرعت کم و تمرکز انجام شود. حال برای ۵ ثانیه نفس را به درون شش هایتان بکشانید و ۵ ثانیه درون آن نگه دارید. پس از ۵ ثانیه به آرامی هوای داخل ریه را خالی کنید.

می توانید به پشت بخوابید و یک دست را روی شکم و دست دیگر را روی سینه قرار دهید و این تکنیک را ۱۰ بار انجام دهید. این تکنیک استرس و اضطراب را از ذهن دور می کند و برای بدن بسیار مفید است.

بهترین زمان برای وزن کم کردن را بیاموزید

بهترین زمان برای وزن کم کردن را بیاموزید

شما باید بهترین زمان برای کاهش وزن خود را پیدا کنید. برخی از افراد به این دلیل که در زمان های بدی به سراغ کاهش وزن می روند نمی توانند به نتایج مورد نظر دست یابند و بسیار ناراحت شده و ضربه روحی می خورند. پس زمان درستی را برای کاهش وزن انتخاب کنید تا بتوانید نتایج مورد نظرتان را بگیرید.

رژیم غذایی

کاهش وزن از طریق رژیم غذایی و محدود کردن خود برای خوردن غذا، باعث محدودیت ذهن می‌شود. بنابراین رژیم غذایی را کنار بگذارید. هنگامی که رژیم غدایی باعث شود که شما رنج ببرید و با زحمت وسختی وزن کم کنید، ممکن است ناامید شده و از ادامه کاهش وزن دست کشیده و حتی ورزش و تحرک بدنی را نیز کنار بگذاریدو مجددا وزن شما افزایش یابد.

بهترین راه برای کاهش وزن این است که بر عادات غذایی طولانی مدت تمرکز کنید و از این طریق لاغری با قدرت ذهن را تمرین کنید.

برخی از افراد به اشتباه تصور می‌کنند که برای کاهش وزن باید وعده های غذایی خود را کاهش دهند یا حذف کنند. با این کار آسیب زیادی به بدن وارد می‌شود و ویتامین‌ها و مواد لازم به بدن نمی‌رسد و فرد دچار انواع مشکلات از قبیل ریزش مو، مشکلات معده و … می‌شود.

ورزش کردن را فراموش نکنید!

ورزش همیشه یکی از اصلی‌ترین راه‌های کاهش وزن در کنار رژیم غذایی بوده است. برای لاغری با این روش لازم است ورزش را به عنوان یک فعالیت تفریحی و سرگرم کننده نگاه کنیم. نه به عنوان کاری که باید آن را در برنامه روزانه خود بگنجانیم و خود را ملزم به انجام آن کنیم.

برای اینکه انگیزه بیشتری از ورزش کردن بگیرید و برایتان جذاب‌تر شود، می‌توانید آن را با دوستان خود و به صورت گروهی انجام دهید.

با خود مهربان باشید

اگر طبق برنامه ای که دارید پیش نرفتید و در طول دوره کاهش وزن ناامید شدید و انگیزه‌تان کاهش پیدا کرد، اصلاً خود را سرزنش و ناراحت نکنید. سعی کنید از لحاظ روحی خود را آماده کنید و به یک سال یا چند ماه بعد فکر کنید و تجسم کنید که در آن هنگام چگونه به نظر می‌رسید. حتی می‌توانید عکسی را که دوست دارید شبیه آن باشید را به آینه خود بچسبانید و تصویر خود را شبیه سازی کنید. این مسئله تاثیر مناسبی روی ذهن شما خواهد داشت.

روزشماری نکنید

صبوری در فرایند کاهش وزن یک اصل مهم می‌باشد. بنابراین هر روزی که می‌گذرد نباید انتظار داشته باشید که تغییر چشم‌گیری در وزنتان ایجاد شده باشد.

تعیین اهداف عقلانی

تعیین هدف یکی از اصلی ترین تکنیک‌هایی است که در لاغری با ذهن باید در نظر گرفت. این به این معنی است که شما کاهش وزنتان را به عنوان هدف قرار ندهید بلکه آن را به عنوان نتیجه قرار دهید. هدفتان را چیزهایی تعیین کنید که قابل کنترل باشد و بتوان به آن دست یافت.

در واقع باید هدفتان را به هدف‌های کوچکتر تقسیم کنید.  به جای اینکه هدفتان را همان ابتدا کم کردن ۲۰ کیلو وزن قرار دهید که مطمئناً رسیدن به آن سخت و در ابتدا کمی غیر ممکن است، به عنوان مثال اگر در رژیمتان استفاده از سبزیجات دارید آن را به عنوان هدف کوچکی قرار دهید و آن را محقق سازید.

به این ترتیب شما هدف‌های کوچکی برای خود تعیین کرده اید و آن‌ها را محقق ساخته‌اید و این بر روی ذهن تاثیر می‌گذارد.

تجسم تنفر از موادغذایی مضر

اگر در ذهن خود تجسم کنید که مثلا دانه‌های نمک سم سفیدی هستند که خوردن آن باعث مسمومیت یا مرگ می‌شود یا دانه‌های شکر را خرده‌های ریز شیشه تصور کنید که خوردن آن باعث آسیب به دهان و معده شما می‌شوند آیا باز هم علاقه دارید تا آن‌ها را بخورید؟ این تجسم بر دهن تاثیر می‌گذارد و باعث می‌شود تا شما از آن ماده غذایی متنفر شوید.

به گفتگوهای درونی خودتان گوش دهید

قبل از اقدام برای کاهش وزن باید به درون خود آگاه شوید و ببینید گفتگوهای درونی شما با خودتان چگونه است.آیا مدام در درون خود را سرزنش می‌کنید و دچار احساسات منفی هستید یا اینکه خود را تحسین می‌کنید و از خود راضی هستید؟ اگر شما نسبت به بدن خود حس خوبی نداشته باشید و مدام به آن ابراز تنفر کرده باشید ضمیر ناخودآگاه شما باور منفی خواهد داشت. باید این دید را نسبت به بدنتان از خود دور کنید و احساسی خوشایند و مهربانانه به اندامتان داشته باشید. می‌توانید جلوی آینه بایستید و از قسمت‌های مختلف بدن خود تعریف کنید و به آن‌ها عشق بورزید. مثلا می‌توانید قسمت‌هایی از اندامتان را لمس کنید و بگویید: “از این که من را ایمن نگه داشته‌ای ممنونم.”

این کار را مدتی به صورت روزانه انجام دهید. با این روش ضمیر ناخودآگاه ‌ کم کم با شما برای کاهش وزن همسو می‌شود.

مراقبه کنید

شما می‌توانید با استفاده از مدیتیشن ذهن و روانتان را آرامش ببخشید و از افکار و همچنین انگیزه‌هایتان آگاهی بیشتری کسب کنید تا بتوانید در کاهش وزن از آن‌ها استفاده کنید. می‌توانید با مدیتیشن افکار آزاردهنده یا ناخودآگاهتان را درک کنید و تصویر بعد از لاغری را در ذهن خود مجسم کنید و از این طریق حس خوبی نسبت به خود پیدا کنید و در کاهش وزن مصمم تر پیش بروید. انواع مرقبه می‌تواند به شکل نشسته یا حرکات یوگا یا حتی گوش دادن به پادکست و فایل‌های صوتی باشد.

یک زندگی فرضی را تجربه کنید

از خود یک عکس بگیرید. سپس عکس دیگری از خودتان از زمانی که احساس خوبی نسبت به خودتان داشتید پیدا کنید. بعد از انتخاب این دو عکس به مدت ۱۰ روز طوری زندگی کنید که انگار هنوز همان شخصی هستید که احساس خوب نسبت به خود داشتید. در پایان این ۱۰ روز عکس جدیدی از خودتان بگیرید و آن را با قبل خود مقایسه کنید. خواهید دید که در این عکس بسیار شبیه به وقتی شده اید که حس خوبی نسبت به خودتان داشتید. در واقع با زندگی فرضی در این مدت ذهن تلاش کرده شما را به آن چیزی که به آن فکر می‌کردید نزدیک کند.

یک داستان جدید بنویسید

نوشتن روشی است که می‌تواند به ذهن کمک کند که بتواند هدف خود را بهتر و واضح‌تر مجسم کند. شما می‌توانید دقیقا آن چیزی که می‌خواهید به دست بیاورید و دلیل به دست آوردن آن را بنویسید. مثلا هدفتان برای کاهش وزن این است که دوست دارید ورزش‌هایی مثل کوهنوردی انجام دهید. یا دوست دارید با کودکانتان به پارک بروید و مسابقه دو راه بیاندازید. بنویسید که الان چه حسی دارید و وقتی به هدف خود می‌رسید چه حسی خواهید داشت. مثلا بنویسید که الان که وزنتان زیاد است نمی‌توانید با دوستانتان به کوهنوردی بروید و احساس مربوط به آن رابنویسید. سپس بنویسید بعد از اینکه به وزن مطلوب خود رسیدید می‌توانید این کار را انجام دهید و چه احساسی خواهید داشت. نوشتن داستان‌های مختلف به مرور زمان روی ذهنتان اثر خواهد گذاشت.

محدودیت های غذایی برای بدن ضرر دارد

برخی از افراد تصور می کنند که برای لاغر شدن باید وعده های غذایی را که در طی روز میل می کنند، محدود و یا حذف کنند. این طرز فکر کاملا اشتباه است و آسیب های شدیدی را به بدنتان وارد می کند. بدن برای سوخت و ساز به مواد مغذی، پروتئین و ویتامین نیاز دارد و اگر شما این مواد را به بدن نرسانید و به تصور خودتان وزن بسیاری نیز کم کرده باشید، در اصل تمام عضلات و پروتئین هایتان را سوزانده اید و ذره ای از ذخایر چربی کم نکرده اید.

این رژیم های اشتباه تنها به بدن آسیب می رساند و اگر آنها را قطع کنید به شکل سابق خود باز می گردید و یا شاید اضافه وزن بیشتری بیارید.

سخن پایانی

همیشه به یاد داشته باشید که شما ذهن قدرتمندی دارید که به وسیله آن می توانید به خیلی چیز ها دست پیدا کنید، پس خودتان را دست کم نگیرید و با باور قلبی به خودتان به هر آنچه که می اندیشید دست پیدا کنید. با تکنیک های لاغری ذهنی می توانید بدون سختی ورزش و رژیم، وزنتان را کاهش دهید. بهترین پیشنهاد ما برای لاغری سریع و نتیجه فوق العاده، تهیه پکیج های لاغری با تکنیک های ذهنی، خانم مهدوی نسب است. همیشه رژیم های سخت و طاقت فرسا نیست که افراد را به وزن ایده آل شان می رساند و راه های آسان تری برای رسیدن به وزن ایده آل وجود دارد. بسیاری از افراد فرصت و زمان لازم را برای ورزش کردن ندارند؛ اما می خواهند وزن ایده آلی داشته باشند. این دسته از افراد به راحتی می توانند از تکنیک های لاغری با ذهن استفاده کنند و به وزن و بدن ایده آل شان دست یابند.

پیشنهاد ما به شما این است که این تخفیف ویژه و محدود را از دست ندهید و با اطمینان کامل و انگیزه و پشتکار تکنیک های لاغری را انجام دهید. امیدواریم مطالب مفیدی را برای شما بیان کرده باشیم.

31 دیدگاه

 1. زهرا گفت:

  سلام من نمیدونستم با ذهن هم میشه لاغر شد خیلی عالی

  • مدیر وبسایت گفت:

   سلام . متشکرم
   بله ، همه ی ما ذهن قدرتمندی داریم که می توانیم از توانایهایش بیشتر استفاده کنیم .

 2. maryam گفت:

  vaghan tasir dare ?

  • مدیر وبسایت گفت:

   سلام
   بله واقعا تاثیر داره، خیلی از دوستان استفاده کردند و نتیجه گرفتند، وقتی ما بتوانیم ذهنمون و احساسات منفی مون را به راحتی کنترل کنیم مثل :عصبانیت از دست دیگران یا خود سرزنشی ،
   برای بهتر شدن حالمان و تغییر احساسمان به پرخوری یا شیرینی زیاد پناه می بریم ، و چون ناخوداگاه انجام می دهیم کنترل زیادی روی آن نداریم و نا آگاهانه بیشتر به خودمان آسیب می زنیم ، و ما می توانیم با کنترل ذهن یا نا خودآگاه با ابزارهای مختلف آن را تحت کنترل خودمان بگیریم و فقط به اندازه ی نیاز فیزیکیمان غذا بخوریم و برای آرام کردن و خاموش کردن احساسات منفیمان (خشم ، ترس،غم ) از روشهای دیگر استفاده کنیم.

 3. افسانه خانم گفت:

  سلام چند کیلو حدودا میشه با این تکنیک ها لاغر کرد ؟

  • مدیر وبسایت گفت:

   سلام، بستگی به خودتان دارد که وزن ایده ال را چه قدر کافی می دانید ؟به نسبت قد ، استخوان بندی
   بعضی از دوستان نیازشان را فقط ۵ کیلو می دانند ، و برخی دیگر نیاز به ۱۰ الی ۲۰ کم کردن می دانند ،
   و خود شما تعیین کننده هستید و حتی دیگران یا الگو های جامعه و رسانه ها هم تعیین کننده نمی توانند باشند .

   توجه داشته باشید چون لاغری از طریق ذهن و کارکردن روی ناخودآگاه هست ، وزنی برای شما ایده ال است که خودتان را در آن اندام زیبا تر می بینید ، احساس رضایت از خودتان دارید و از تصور خودتان در آن اندام احساس لذت و شادی درونی دارید .

 4. maral keramati گفت:

  جالب بود

 5. zeinab گفت:

  عالی بود من نخبر نداشتم از این تکنیک ها

 6. fatemesepyani گفت:

  من واقعا از ورزش کردن بی زارم اگر اینجوری بشه لاغر شد خیلیییی خوبه

  • مدیر وبسایت گفت:

   بله ، خیلی از افراد هم مثل شما ورزش کردن را دوست ندارند البته ممکنه در ذهنشون ورزش مساوی با سخت ورزش کردن یا عرق ریختهای شدید یا کار کردن شدید ، که کاملا طبیعی هست اما ما به عنوان یک انسان نیاز به تحرک هر چند کم در طول شبانه روز داریم که بدنمان و ذهنمان در مسیر سلامتی باشد ، به همین منظور با استفاده از فایلهای صوتی لاغری و جذابیت در حالت ریلکس
   ذهن شما برنامه ریزی می شود که به راحتی مقدار غذا ، نوع غذا ، مدل تحرک بدنتون در طول شبانه روز کاملا به سمت وزن و هیکل ایده التون ببره .

 7. نازنین گفت:

  وااای این برای من که تنبلم خیلیییییییییی خووووبه

  • مدیر وبسایت گفت:

   خیلی هم عالی ، امیدوارم با استفاده از پک لاغری به نتایج دلخواهتان برسید و با ما به اشتراک بگذارید .

 8. لیلا صبوری گفت:

  وقت مشاوره تون کی هست؟

  • مدیر وبسایت گفت:

   روزهای یک شنبه و سه شنبه حضوری با تعیین وقت وقت قبلی
   روزهای دوشنبه و چهار شنبه مشاوره ی آنلاین با تعیین وقت قبلی
   از ساعت ۸ -۲۰

 9. پگاه گفت:

  چه مدت و تا چه کیلویی میشه وزن کم کرد ؟

  • مدیر وبسایت گفت:

   بستگی به وزن شما دارد ، که چقدر نیاز به کم کردن وزن دارید و به وزن ایده التان برسید . بعضی افراد فقط می خواهند ۵ کیلو کم کنند و برخی دیگر ۱۰ الی ۲۰
   و بستگی به استاندارد قد و استخوانبندی شما هم دارد .
   روند لاغری از زمانی که فایل های صوتی را به صورت مرتب گوش می کنید شروع می شود ،و تغییرات را از هفته ی اول می بینید ،
   و تا زمانی که به وزن ایده التان برسید روند را ادامه می دهید .
   مسلما اگر وزن کمتری را می خواهید کم کنید زمان کمتری نیاز دارد و اگر وزن بیشتری را می خواهید کم کنید نیاز به زمان بیشتری دارد .

 10. مطهره دیرمینا گفت:

  واقعا امکان پذیره ؟؟؟!!!!!!!!!!!

  • مدیر وبسایت گفت:

   بله ، امکان پذیر هست ، اگر شما راههای مختلف را امتحان کردید و نشده ، این راه بهترین ، راحترین و از همه مهمتر ماندگار ترین راه است چون روی ذهن و قدرت کنترل اراده شما کار می کند و با افزایش عزت نفس و اعتماد نفس شما به صورت نا خودآگاه ، شما هر روز قوی تر می شوید و اینقدر خودتان را دوست دارید که به راحتی می توانید همه چیز را کنترل کنید ،
   مدل غذا خوردنتان ، مدل فعالیتان و لذت بردن از غذاهای دلخواهتان و حتی مدل برخورد با خودتان و دیگران و شناخت احساساتان در لحظه و کنترل راحت آنها تاثیر می گذارد .
   همه ی این اتفاقات در انتها به جذابیت و لاغری و اعتماد به نفس بالا و قوی وشجاع بودن می رسد .
   و فقط و فقط با خواندن یک کتاب و گوش دادن روزی یم فایل صوتی در شبانه روز اتفاق می افتد.

 11. سارا گفت:

  خیلییی ممنونم از این مطلبی که گذاشتید

 12. لاله گفت:

  جقیقا میشه با قدرت ذهن لاغر شد ؟

  • مدیر وبسایت گفت:

   بله صدر صد ، قدرت ذهن و ناخودآگاه اینقدر زیاد است که با شناخت کارکرد آن می توان به همه ی هدفها رسید ، از جمله لاغری

 13. مدیر وبسایت گفت:

  بستگی به وزن شما دارد ، که چقدر نیاز به کم کردن وزن دارید و به وزن ایده التان برسید . بعضی افراد فقط می خواهند ۵ کیلو کم کنند و برخی دیگر ۱۰ الی ۲۰
  و بستگی به استاندارد قد و استخوانبندی شما هم دارد .
  روند لاغری از زمانی که فایل های صوتی را به صورت مرتب گوش می کنید شروع می شود ،و تغییرات را از هفته ی اول می بینید ،
  و تا زمانی که به وزن ایده التان برسید روند را ادامه می دهید .
  مسلما اگر وزن کمتری را می خواهید کم کنید زمان کمتری نیاز دارد و اگر وزن بیشتری را می خواهید کم کنید نیاز به زمان بیشتری دارد .

 14. zhale گفت:

  ببخشید می خواستم بدونم ب چه صورت این لاغری انجام میشه و اگر نتیجه ای نداد چی ؟

  • مدیر وبسایت گفت:

   مقاله را با دقت بخوانید ،این روش بر پایه ی کارکرد مغز و تاثیرگزاری بر روی ناخودآگاه است .مسلما اصول علمی به ما می گوید برای لاغر شدن نیاز به فعالیت بدنی و روزانه دارید ، و کنترل کزدن غذا خوردن و به اندازه غذا خوردن و …
   اما اراده یی نداریم یا انگیزه ی کافی نداریم ، با گوش دادن مداوم به این فایلهای صوتی روی چند بار ،در حالت ریلکس برنامه ریزی ذهن شما را تغییر می دهد و به جای تمرکز روی چاقی ، تمرکز ذهنتان بروی لاغری می رود و بدون اینکه کاری انجام دهید به صورت نا خودآگاه اراده ی شما قوی تر می شود ،تمایل به فعالیت بدنی پیدا می کنید ،و کنترل کامل بروی غذایی که می خورید دارید و روی عزت نفس هم کار می شود و از محصولات تا زمانی که به وزن ایده التون نرسیده ا ید ادامه می دهید .

 15. مریم گفت:

  عالیه. خدا خیرتون بده. فقط هزینه ی پکیج چقدر هست؟

 16. مریم گفت:

  عالی بود. ممنونم. موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *