قانون جذب چیست و چطور کار می کند؟

قانون جذب چیست

قانون جذب چیست

یکی از قوانینی که به طور طبیعی در جهان وجود دارد و می تواند ما را به خواسته ها و آرزو هایمان برساند، قانون جذب است. این قانون محبوبیت زیادی را در بین افراد دارند؛ اما کسانی هم در این بین هستند که آن را قبول ندارند و باورشان نمی شود که این قانون می تواند زندگی شان را تغییر دهد. بسیاری از ما تعریف دقیقی از قانون جذب چیست نداریم به همین خاطر نمی توانیم این قانون را به درستی درک نماییم.

قطعا مقالات بسیاری در این زمینه وجود دارد؛ اما مطلبی که ما به شما عزیزان ارائه می دهیم با همه آنها متفاوت است و پاسخ تمامی سوالاتتان را در این باب می دهد. همه ما می خواهیم به اهدافمان دست یابیم و به موفقیت برسیم؛ اما نمی دانیم واقعا به آن می رسیم یا نمی رسیم؟

وبینار لاغری با ذهن

برای رسیدن به هدف و خواسته قانون جذب راه را برای ما هموار تر می کند و زندگی تان را با تغییر و تحول بزرگی رو برو می سازد. شما با خواندن این مقاله و عمل به کارهایی که به آن اشاره کردیم می توانید نه تنها خواسته هایتان را برطرف سازید بلکه فراتر از چیز هایی را به دست آورید که انتظارش را نداشتید.

پکیج آموزش ان ال پی

 

قانون جذب چیست؟

قانون جذب یا Law of attraction یکی از قوانین ثابت در جهان هستی می باشد. هر چیزی را که در دنیا می بینیم و می شنویم، دارای انرژی است که ارتعاشاتی را در فرکانس های مختلف از خود بازتاب می کند؛ حتی کلماتی که استفاده می کنیم و جملاتی هم که به کار می بریم از انرژی ساخته شده است.

حال برای اینکه بتوانیم آموزش قانون جذب را به طور کامل یاد بگیریم و بتوانیم با استفاده از آن خواسته های خود را به حقیقت برسانیم، در قدم اول باید خواسته ها و اهدافمان را با قدرتی که ذهنمان دارد هم ارتعاش کنیم. مهم ترین نکته در قانون جذب کائنات ، هم ارتعاش شدن با خواسته هایمان است.

قبل از اینکه به موضوع اصلی بپردازیم یکی از تجربیات زندگی خود را برایتان شرح می دهم تا از عملکرد این قانون اطمینان حاصل کنید.

راز قانون جذب

من یکی از اون دسته افرادی بودم که اصلا به این چیز ها اعتقاد نداشتم و هر کی ام که راجبش حرف میزد باشون بحث می کردم تا ثابت کنم که اشتباه می کنن. من تو شرایطی از زندگی قرار داشتم که دوست داشتم برای خودم مستقل بشم و خودم پول در بیارم و دستم تو جیب پدر و مادرم نباشه. یکی از دوستام بم پیشنهاد کرد که تو سر زبون خوبی داری بهترین کار برات بازاریابی هست. منم چون اون موقع انگیزه زیادی برای کار کردن داشتم گفتم اره راست میگی بهتره که برم تو این زمینه دنبال کار بگردم.

قبل از اینکه دوستم همچین پیشنهادی رو بم بده من بیشتر دنبال شغل منشیگری بودم. خیلی گشتم و تحقیق کردم در رابطه با بازاریابی خیلی از شرکت ها رو پیدا کردم و تو یکیشون مشغول به کار شدم. خب اول از همه یک سری کلاس های آموزشی گذاشتن برام. حالا فکر کنید تو این کلاس های آموزشی در مورد چی صحبت می کردن!!! قانون جذب چیست و چطور میشه با استفاده از اون مشتری های زیادی رو جذب کنیم و درآمدزایی بالایی به دست بیاریم.

خب بد از این کلاسها برای هر کدوم از هنرجو ها یه هدفی رو تعیین می کردن که باید تو یه تاری معین به اون هدف رسیده باشن. من تو این کلاس ها یاد گرفتم که جملات مثبت، قانون ارتعاش، هدف گذاری، رسیدن به هدف، قانون جذب ثروت، جذب پول و… چطور صورت می گیره ولی همچنان توو ذهنم می گفتم که امکان نداره اینا بتونن با این قانون ها به درآمد بالا رسیده باشن.

همین جوری که جلو می رفتیم با خیلی از افراد اونجا آشنا شدم که می گفتن مام یه روز تو سطح تو بودیم و با هدف گذاری هایی که داشتیم تونستی به این جایگاهی که الان داریم برسیم. حتی یکیشون دو ماه زود تر از من به اون شرکت ملحق شده بود و تونسته بود به درآمد قابل قبولی برسه. کم کم داشت باورم می شد که قانون جذب کائنات واقعا وجود داره و میشه با یکی کردن فرکانس ها به خواسته هامون برسیم.

روانشناس های زیادی در رابطه با کتاب راز برامون صحبت کردن و گفتن که کلمات و جملاتی که به کار می بریم دارای انرژی های مثبت و منفی هستن. من بد از ۱ سال کار مداوم در بازاریابی تونستم به درآمدی برسم که خودم هم باورم نمی شد! این یه واقعیت از زندگی من بود که باعث شد بتونم با تغییر باور هام و نگرش هام به اینجا برسم.

قانون جذب کائنات

قانون جذب کائنات

قانون جذب یکی از واقعی ترین و ثابت شده ترین قوانین طبیعت است که می تواند ما را به درجه ای از موفقیت که می خواهیم برساند. این احساسات ماست که نشان می دهد ما به هدفمان می رسیم یا نمی رسیم و یا در چه مسیری قرار داریم. به عنوان مثال من هنگامی که می خواهم بسنجم که به هدفم نزدیک شده ام یا نه، به احساسی که نسبت به آن دارم فکر می کنم. اگر این حس من مثبت باشد، قطعا به هدف ام نزدیک تر شده ام و اگر احساس من منفی باشد، قطعا از هدفم دور تر شده ام.

به صورت کلی این افکار، احساسات و باور های ما هستند که زندگی ما را می سازند. یکی از مهم ترین و قدرتمند ترین راهنمایی که می تواند به وسیله قانون ارتعاش ما را در جهت رسیدن به خواسته ها و اهدافمان برساند، احساساتمان است. یکی از روش هایی که می توانید برای رسیدن به اهداف خود از آن استفاده کنید، کنترل ذهن و تسلط بر افکار است.

یکی از مهم ترین راز های قانون جذب ثروت نیز همین قدرت ذهن است. افراد موفقی که شما در زندگی خود آنها را می شناسید، چندین راز موفقیت را با خود دارند که یکی از آنها قانون ارتعاش و یکی دیگر اعتماد به نفس بالاست. شما با کنترل قدرت ذهن خود می توانید کنترل افکارتان را در دست بگیرید و به خواسته هایی که دارید به راحتی دست یابید.

در مقاله قانون جذب چیست باید بگوییم یکی از مهم ترین عوامل در نتیجه نگرفتن از این قانون، این است که شما در ته دلتان اطمینان کاملی به آن ندارید. هرچه قدر هم که رمز و راز این قوانین را بخوانید تا اطمینان کامل به آن نداشته باشید نتیجه ای نخواهید گرفت. همان طور که در مقاله آموزش قانون جذب گفتیم، این قانون یکی از قوانین ثابت جهان هستی است که درک واقعی آن می تواند شما را به درجات بالایی از موفقیت برساند.

قطعا برای شما هم اتفاق افتاده که مثلا چیزی را می خواهید و بر روی آن بسیار پا فشاری می کنید تا آن را به دست بیاورید. این دقیقا همان قانون جذب است که باعث شده خواسته شما با ذهنتان هم ارتعاش شود و شما را به چیزی که می خواهید برساند. بانوان بسیاری هستند که می خواهند عشق خود را برگردانند و یا با استفاده از این قوانین، فردی را به سمت خود جذب نمایند. اگر دقت کرده باشید این افراد به خواسته هایشان می رسند و آن لحظه ما به این فکر می کنیم که چه جوری میشه این خانم با این قیافه مخ فلان پسر رو زده باشه!

اتفاقات اطراف ما دلیل مناسبی برای اثبات قوانین جذب می باشد و شکی را باقی نمی گذارد. این نکته را بگویم که از این قانون می توان برای جذب معشوقه، ثروت، عشق و… استفاده نمود.

راز قانون جذب

رمز و راز قانون جذب

همان طور که در مقاله قانون جذب چیست گفتیم، این قانون راز هایی را در دل خود پنهان کرده است که کمتر کسی به آن اشاره می کند. این راز ها عبارت اند از:

  1. جذب چیز های ناخواسته آن هم به طور کاملا تصادفی
  2. چیز هایی را که می خواهید رها کنید
  3. عمل کردن همیشگی قانون ارتعاش
  4. رسیدن به اهدافی که داریم نیازمند زمان است
  5. هدف گذاری

جذب چیز های ناخواسته آن هم به طور کاملا تصادفی

یکی از راز هایی که در آموزش قانون جذب باید بدانید، جذب احساسات منفی آن هم به طور ناخواسته است. ممکن است در برخی از مواقع در خانه نشسته باشید و به طور تصادفی استرس و یا افکار بد به سراغتان بیاید. همه ما می دانیم که افکار و احساسات بد با خودشان، اتفاقات ناگواری را به همراه دارند. حال اگر شما همیشه استرس داشته  باشید حتی در اگر در مسیر رسیدن به هدفتان هم باشید، قطعا این احساس شما را از مسیر دور می سازد و چیز هایی را وارد زندگی تان می کند که اصلا انتظار آن را ندارید.

برای درک بهتر این مطلب به این مثال توجه کنید: من می خواهم به ماشین رویایی خود دست یابم. در این هنگام افکاری به سراغ من می آید مثل “من چگونه پول آن را جور کنم”،  “این ماشین در حد من نیست”، “من تا آخر عمر هم کار کنم به این ماشین نمی رسم” و… افکار منفی دیگری که ذهن من را پر می کند و نه تنها من را از خواسته ام دور می کند، بلکه اتفاقاتی را جذب من می کند که اصلا انتظارش را هم ندارم.

پس هرگاه که این افکار به سراغ شما آمدند باید فکرتان را به سمت افکار و خواسته هایتان ببرید تا قانون جذب آن را به سادگی ممکن سازد.

چیز هایی را که می خواهید رها کنید

در مقاله قانون جذب چیست باید بگوییم یکی دیگر از رمز ها رها کردن خواسته ها و اهداف است. اگر واقعا می خواهید که به خواسته خود برسید با آن را رها کنید و روی آنها وسواس پیدا نکنید. به عنوان مثال اگر من می خواهم به ماشین مورد علاقه ام برسم هر روز با خود نمی گویم چرا نرسیدم؟ و یا وسواسیت های بی مورد که بیشتر هدفتان را دور می کند تا نزدیک.

تمرکز بر روی اهداف با وسواس بر روی آنها فرق دارد. شما اگر بر روی اهدافتان تمرکز کنید، قطعا کائنات شم را به چیزی که می خواهید می رساند. با تقویت احساسات خوب در خودتان می توانید به هدفتان نزدیک تر شوید.

آموزش قانون جذب

عمل کردن همیشگی قانون جذب

همه ما قبل از آموزش قانون جذب تصور می کنیم که این قانون قبل از یادگیری ما انجام نمی شده و پس از یادگیری ما فعال شده است؛ اما اینطور نیست! قانون جذب کائنات یکی از قوانینی است که همیشه وجود داشته و در حال انجام بوده است. همان طور که در مقاله قانون جذب چیست گفتیم، افکار و احساسات ما بر روی این قانون تاثیر می گذارد و خواسته های ما را جذب می کند.

این نکته را بدانید که هر چیزی که در ذهن ما وجود دارد، همراه با ارتعاش و فرکانسی است که آن را به سوی کائنات می فرستد. این ارتعاشاتی که ما به کائنات می فرستیم تاثیر مستقیمی بر روی زندگی مان دارد. پس طبق جمله معروف “به هرچیزی که فکر کنید همان را جذب خواهید کرد” دریافت می کنیم که برای قانون ارتعاش فرقی نمی کند که به چیز های مثبت فکر کرده ایم یا چیز های منفی.

این را بدانید که قانون جذب کائنات همیشه در حال انجام است و هنگامی که شما آن را می آموزید تازه خواهید فهمید که چه چیز هایی را به شما داده است. هنگامی که به بی پولی فکر می کنید قطعا بی پولی را به سمت خودتان جذب خواهید کرد. در مقابل اگر شما به چیز های مثبت فکر کنید، آنها را به سمت خود جذب می کنید. همانطور که در مقاله قانون جذب چیست گفتیم، رسیدن به خواسته ها نیازمند کنترل کردن ذهن است.

معمولا ذهن ما تمایل بیشتری به جذب افکار مفنی دارد و همین دلیل باعث شده است که برخی از این افکار در ذهن اکثر ما شکل بگیرد مانند پشت هر خنده گریه است. با در دست گرفتن کنترل ذهن و افکار می توانید به خواسته های خود برسید شرایط زندگی تان را تغییر دهید. برای به دست گرفتن قدرت ذهن تمرین های زیادی وجود دارد که می توانید آنها را در فضای وب جستجو کنید؛ اما اگر تمایل دارید می توانید با ثبت نام در سایت مهدوی نسب از تمرینات بهره ببرید.

رسیدن به اهدافی که داریم، نیازمند زمان است

همه ما می دانیم که رسیدن به اهداف و خواسته هایمان با قانون جذب کائنات واقعیت دارد و هیچ شکی در آن نیست؛ اما نیازمند زمان است. قبل از هر کاری ما باید عادت ها و باور های غلط و یا محدود کننده را از ذهنمان پاک کنیم و عادت های مثبت و خوب را جایگزین آن نماییم، آن هم با استفاده از تکنیک های ان ال پی. اگر مطلبی در رابطه با ان ال پی نمی دانید می توانید مقاله ان ال پی چیست را مطالعه نمایید.

این نکته را به یاد داشته باشید که رسیدن به اهداف نیازمند زمان است و نمی شود در زمان کوتاه مثلا یک ماه به اهداف بزرگ رسید. زمان رسیدن به اهداف باید معقولانه باشد، بدین صورت که اگر هدف من خرید ماشین است، باید برای رسیدن به آن تلاش کنم و از قوانین جذب نیز غافل نشود و آنگاه در زمان مناسب به آن ماشین دست خواهم یافت.

برای اینکه بتوانید از راز قانون جذب استفاده کنید در قدم اول باید بر روی خواسته خود تمرکز کنید. ممکن است اینکار در ابتدای کار کمی سخت باشد؛ اما با تمرین و تکرار قطعا آسان خواهد شد. تمرکز بر روی خواسته و هدف و از همه مهم تر تصویر سازی ذهنی باعث ارسال ارتعاش مثبت آن به کائنات می شود. اگر این تمرینات را به درستی انجام دهید به طرز باور نکردنی نتیجه خواهید گرفت و این دلیلی است که باعث می شود متوقف نشوید و به راه تان ادامه دهید.

هدف گذاری در قانون جذب

هدف گذاری

یکی از اصلی ترین راز های قانون جذب ، هدف گذاری مناسب و عقلانی است. عقلانی بودن هدف از آنجا اهمیت دارد که مثلا من سفر به فضا را به عنوان هدف خود قرار ندهم! چرا که فقط افرادی می توانند به آنجا سفر کنند که عضو ناسا بوده و شرایط خاصی را دارا باشند. اهدافتان را دسته بندی نمایید و زمان رسیدن به آنها را به طور تقریبی تخمین بزنید و آن را محلی قرار دهید که جلوی چشمتان باشد. سعی کنید اهدافتان را با تمام جزئیات و کاملا دقیق یادداشت نمایید.

رابطه قانون جذب با افکار

طبق قانون کائنات، بین افکار تان و کائنات روابطی وجود دارد. خداوند، کائنات را به گونه ای آفریده است که انرژی و ارتعاش های افکار ما را دریافت می کند و با توجه به آن خواسته هایی را وارد زندگی مان می نماید. پس تمامی افکار و احساسات ما دارای انرژی هستند و می توانند ما را به خواسته هایمان برسانند. طبق قانون جذب کائنات، افکار این قدرت را دارند که انرژی و ارتعاشاتی را که ذهن به وجود می آورد را کنترل نمایند.

هنگامی که احساس مثبت و خوبی داشته باشید، انرژی خوبی به کائنات ارسال می کنید و به خواسته ها و هدف هایتان نزدیک تر می شوید. در مقابل، اگر احساس منفی داشته باشید، ناخواسته هایتان را جذب می کنید. همان طور که می دانید، یک سری عوامل بیرونی هستند که بر روی احساسات تان تاثیر می گذارند و آنها را تغییر می دهند. کلید اصلی جذب خواسته ها، احساسات شماست! 

عواملی زیادی بر روی احساسات شما تاثیر می گذارد. در نتیجه شما باید این عوامل را از طریق قدرت ذهن تان کنترل کنید و به چیز های مثبت فکر کنید. یکی از مهم ترین نکاتی که در قوانی جذب حائز اهمیت است این است که امکان ندارد شما افکارتان مثبت باشد؛ اما احساس بدی داشته باشید.

یکی از رایج ترین سوالاتی که افراد از ما می پرسند، این است، “چرا ما با وجود اینکه احساس مثبتی داریم به خواسته هایمان نمی رسیم؟

در پاسخ به این سوال باید بگویم، شما فقط تصور می کنید که احساس خوبی دارید؛ اما در حقیقت اینطور نیست! باید واقعا حس رضایت درنتون ایجاد شده باشه. اینجاست که نتایج این رضایت قلبی رو از کائنات دریافت می کنید. علت اصلی که اشخاص به اهدافشان نمی رسند، این است که قدرت کنترل احساسات شان را ندارند. برای کنترل احساسات شما باید کنترل ذهن تان را به دست بگیرید.

با چند تمرین ساده می توانید کنترل ذهن را در دست بگیرید و ارتعاشات مثبتی را به کائنات ارسال کنید.

مراحل رسدین به آرزو ها با قانون کائنات

قوانین جذب، ۳ مرحله را برای رسیدن به آرزو ها در نظر گرفته است که عبارت است از:

۱- درخواست

۲- باور حقیقی

۳- دریافت

اگر شما عزیزان بتوانید این مراحل را گام به گام پیش ببرید قطعا به خواسته ها و آرزو هایتان می رسید.

ارتعاش خواسته ها چگونه فرستاده می شود؟

در مقاله قانون جذب چیست باید بگوییم، دو عامل بسیار مهم در ارسال ارتعاش به کائنات موثر هستند. فاکتور اول این است که شدت و قدرت ارتعاشی که به کائنات می فرستید چقدر است؟

فاکتور دوم این است که در چه مدت زمان و چه میزان تکرار باید این ارتعاش را به کائنات بفرستیم؟

اگر می خواهید از طریق قانون جذب، به خواسته هایتان دست پیدا کنید، باید با شدت و قدرت و تکرار بالا و در مدت زمان طولانی ارتعاش خواسته خود را به کائنات ارسال نمایید.  شما باید در روز زمانی را به ارسال خواسته های خود اختصاص دهید و در طول روز ذهن تان را کنترل کنید. این کار موجب می شود که به خواسته خود دست پیدا کنید.

1 دیدگاه

  1. مدیر وبسایت گفت:

    Tank you

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *