قانون جذب چیست

قانون جذب چیست

یکی از قوانینی که به طور طبیعی در جهان وجود دارد و می تواند ما را به خواسته ها و آرزو هایمان برساند، قانون جذب است. این قانون محبوبیت زیادی را در بین افراد دارند؛ اما کسانی هم در این بین هستند که آن را قبول ندارند و باورشان نمی شود که این قانون می تواند زندگی شان را تغییر دهد. بسیاری از ما تعریف دقیقی از قانون جذب چیست نداریم به همین خاطر نمی توانیم این قانون را به درستی درک نماییم.

قطعا مقالات بسیاری در این زمینه وجود دارد؛ اما مطلبی که ما به شما عزیزان ارائه می دهیم با همه آنها متفاوت است و پاسخ تمامی سوالاتتان را در این باب می دهد. همه ما می خواهیم به اهدافمان دست یابیم و به موفقیت برسیم؛ اما نمی دانیم واقعا به آن می رسیم یا نمی رسیم؟

برای رسیدن به هدف و خواسته قانون جذب راه را برای ما هموار تر می کند و زندگی تان را با تغییر و تحول بزرگی رو برو می سازد. شما با خواندن این مقاله و عمل به کارهایی که به آن اشاره کردیم می توانید نه تنها خواسته هایتان را برطرف سازید بلکه فراتر از چیز هایی را به دست آورید که انتظارش را نداشتید.

قانون جذب چیست؟

قانون جذب یا Law of attraction یکی از قوانین ثابت در جهان هستی می باشد. هر چیزی را که در دنیا می بینیم و می شنویم، دارای انرژی است که ارتعاشاتی را در فرکانس های مختلف از خود بازتاب می کند؛ حتی کلماتی که استفاده می کنیم و جملاتی هم که به کار می بریم از انرژی ساخته شده است.

حال برای اینکه بتوانیم آموزش قانون جذب را به طور کامل یاد بگیریم و بتوانیم با استفاده از آن خواسته های خود را به حقیقت برسانیم، در قدم اول باید خواسته ها و اهدافمان را با قدرتی که ذهنمان دارد هم ارتعاش کنیم. مهم ترین نکته در قانون جذب کائنات ، هم ارتعاش شدن با خواسته هایمان است.

قبل از اینکه به موضوع اصلی بپردازیم یکی از تجربیات زندگی خود را برایتان شرح می دهم تا از عملکرد این قانون اطمینان حاصل کنید.

راز قانون جذب

من یکی از اون دسته افرادی بودم که اصلا به این چیز ها اعتقاد نداشتم و هر کی ام که راجبش حرف میزد باشون بحث می کردم تا ثابت کنم که اشتباه می کنن. من تو شرایطی از زندگی قرار داشتم که دوست داشتم برای خودم مستقل بشم و خودم پول در بیارم و دستم تو جیب پدر و مادرم نباشه. یکی از دوستام بم پیشنهاد کرد که تو سر زبون خوبی داری بهترین کار برات بازاریابی هست. منم چون اون موقع انگیزه زیادی برای کار کردن داشتم گفتم اره راست میگی بهتره که برم تو این زمینه دنبال کار بگردم.

قبل از اینکه دوستم همچین پیشنهادی رو بم بده من بیشتر دنبال شغل منشیگری بودم. خیلی گشتم و تحقیق کردم در رابطه با بازاریابی خیلی از شرکت ها رو پیدا کردم و تو یکیشون مشغول به کار شدم. خب اول از همه یک سری کلاس های آموزشی گذاشتن برام. حالا فکر کنید تو این کلاس های آموزشی در مورد چی صحبت می کردن!!! قانون جذب چیست و چطور میشه با استفاده از اون مشتری های زیادی رو جذب کنیم و درآمدزایی بالایی به دست بیاریم.

خب بد از این کلاسها برای هر کدوم از هنرجو ها یه هدفی رو تعیین می کردن که باید تو یه تاری معین به اون هدف رسیده باشن. من تو این کلاس ها یاد گرفتم که جملات مثبت، قانون ارتعاش، هدف گذاری، رسیدن به هدف، قانون جذب ثروت، جذب پول و… چطور صورت می گیره ولی همچنان توو ذهنم می گفتم که امکان نداره اینا بتونن با این قانون ها به درآمد بالا رسیده باشن.

همین جوری که جلو می رفتیم با خیلی از افراد اونجا آشنا شدم که می گفتن مام یه روز تو سطح تو بودیم و با هدف گذاری هایی که داشتیم تونستی به این جایگاهی که الان داریم برسیم. حتی یکیشون دو ماه زود تر از من به اون شرکت ملحق شده بود و تونسته بود به درآمد قابل قبولی برسه. کم کم داشت باورم می شد که قانون جذب کائنات واقعا وجود داره و میشه با یکی کردن فرکانس ها به خواسته هامون برسیم.

روانشناس های زیادی در رابطه با کتاب راز برامون صحبت کردن و گفتن که کلمات و جملاتی که به کار می بریم دارای انرژی های مثبت و منفی هستن. من بد از ۱ سال کار مداوم در بازاریابی تونستم به درآمدی برسم که خودم هم باورم نمی شد! این یه واقعیت از زندگی من بود که باعث شد بتونم با تغییر باور هام و نگرش هام به اینجا برسم.

قانون جذب کائنات

قانون جذب کائنات

قانون جذب یکی از واقعی ترین و ثابت شده ترین قوانین طبیعت است که می تواند ما را به درجه ای از موفقیت که می خواهیم برساند. این احساسات ماست که نشان می دهد ما به هدفمان می رسیم یا نمی رسیم و یا در چه مسیری قرار داریم. به عنوان مثال من هنگامی که می خواهم بسنجم که به هدفم نزدیک شده ام یا نه، به احساسی که نسبت به آن دارم فکر می کنم. اگر این حس من مثبت باشد، قطعا به هدف ام نزدیک تر شده ام و اگر احساس من منفی باشد، قطعا از هدفم دور تر شده ام.

به صورت کلی این افکار، احساسات و باور های ما هستند که زندگی ما را می سازند. یکی از مهم ترین و قدرتمند ترین راهنمایی که می تواند به وسیله قانون ارتعاش ما را در جهت رسیدن به خواسته ها و اهدافمان برساند، احساساتمان است. یکی از روش هایی که می توانید برای رسیدن به اهداف خود از آن استفاده کنید، کنترل ذهن و تسلط بر افکار است.

یکی از مهم ترین راز های قانون جذب ثروت نیز همین قدرت ذهن است. افراد موفقی که شما در زندگی خود آنها را می شناسید، چندین راز موفقیت را با خود دارند که یکی از آنها قانون ارتعاش و یکی دیگر اعتماد به نفس بالاست. شما با کنترل قدرت ذهن خود می توانید کنترل افکارتان را در دست بگیرید و به خواسته هایی که دارید به راحتی دست یابید.

در مقاله قانون جذب چیست باید بگوییم یکی از مهم ترین عوامل در نتیجه نگرفتن از این قانون، این است که شما در ته دلتان اطمینان کاملی به آن ندارید. هرچه قدر هم که رمز و راز این قوانین را بخوانید تا اطمینان کامل به آن نداشته باشید نتیجه ای نخواهید گرفت. همان طور که در مقاله آموزش قانون جذب گفتیم، این قانون یکی از قوانین ثابت جهان هستی است که درک واقعی آن می تواند شما را به درجات بالایی از موفقیت برساند.

قطعا برای شما هم اتفاق افتاده که مثلا چیزی را می خواهید و بر روی آن بسیار پا فشاری می کنید تا آن را به دست بیاورید. این دقیقا همان قانون جذب است که باعث شده خواسته شما با ذهنتان هم ارتعاش شود و شما را به چیزی که می خواهید برساند. بانوان بسیاری هستند که می خواهند عشق خود را برگردانند و یا با استفاده از این قوانین، فردی را به سمت خود جذب نمایند. اگر دقت کرده باشید این افراد به خواسته هایشان می رسند و آن لحظه ما به این فکر می کنیم که چه جوری میشه این خانم با این قیافه مخ فلان پسر رو زده باشه!

اتفاقات اطراف ما دلیل مناسبی برای اثبات قوانین جذب می باشد و شکی را باقی نمی گذارد. این نکته را بگویم که از این قانون می توان برای جذب معشوقه، ثروت، عشق و… استفاده نمود.

راز قانون جذب

رمز و راز قانون جذب

همان طور که در مقاله قانون جذب چیست گفتیم، این قانون راز هایی را در دل خود پنهان کرده است که کمتر کسی به آن اشاره می کند. این راز ها عبارت اند از:

 1. جذب چیز های ناخواسته آن هم به طور کاملا تصادفی
 2. چیز هایی را که می خواهید رها کنید
 3. عمل کردن همیشگی قانون ارتعاش
 4. رسیدن به اهدافی که داریم نیازمند زمان است
 5. هدف گذاری

جذب چیز های ناخواسته آن هم به طور کاملا تصادفی

یکی از راز هایی که در آموزش قانون جذب باید بدانید، جذب احساسات منفی آن هم به طور ناخواسته است. ممکن است در برخی از مواقع در خانه نشسته باشید و به طور تصادفی استرس و یا افکار بد به سراغتان بیاید. همه ما می دانیم که افکار و احساسات بد با خودشان، اتفاقات ناگواری را به همراه دارند. حال اگر شما همیشه استرس داشته  باشید حتی در اگر در مسیر رسیدن به هدفتان هم باشید، قطعا این احساس شما را از مسیر دور می سازد و چیز هایی را وارد زندگی تان می کند که اصلا انتظار آن را ندارید.

برای درک بهتر این مطلب به این مثال توجه کنید: من می خواهم به ماشین رویایی خود دست یابم. در این هنگام افکاری به سراغ من می آید مثل “من چگونه پول آن را جور کنم”،  “این ماشین در حد من نیست”، “من تا آخر عمر هم کار کنم به این ماشین نمی رسم” و… افکار منفی دیگری که ذهن من را پر می کند و نه تنها من را از خواسته ام دور می کند، بلکه اتفاقاتی را جذب من می کند که اصلا انتظارش را هم ندارم.

پس هرگاه که این افکار به سراغ شما آمدند باید فکرتان را به سمت افکار و خواسته هایتان ببرید تا قانون جذب آن را به سادگی ممکن سازد.

چیز هایی را که می خواهید رها کنید

در مقاله قانون جذب چیست باید بگوییم یکی دیگر از رمز ها رها کردن خواسته ها و اهداف است. اگر واقعا می خواهید که به خواسته خود برسید با آن را رها کنید و روی آنها وسواس پیدا نکنید. به عنوان مثال اگر من می خواهم به ماشین مورد علاقه ام برسم هر روز با خود نمی گویم چرا نرسیدم؟ و یا وسواسیت های بی مورد که بیشتر هدفتان را دور می کند تا نزدیک.

تمرکز بر روی اهداف با وسواس بر روی آنها فرق دارد. شما اگر بر روی اهدافتان تمرکز کنید، قطعا کائنات شم را به چیزی که می خواهید می رساند. با تقویت احساسات خوب در خودتان می توانید به هدفتان نزدیک تر شوید.

آموزش قانون جذب

عمل کردن همیشگی قانون جذب

همه ما قبل از آموزش قانون جذب تصور می کنیم که این قانون قبل از یادگیری ما انجام نمی شده و پس از یادگیری ما فعال شده است؛ اما اینطور نیست! قانون جذب کائنات یکی از قوانینی است که همیشه وجود داشته و در حال انجام بوده است. همان طور که در مقاله قانون جذب چیست گفتیم، افکار و احساسات ما بر روی این قانون تاثیر می گذارد و خواسته های ما را جذب می کند.

این نکته را بدانید که هر چیزی که در ذهن ما وجود دارد، همراه با ارتعاش و فرکانسی است که آن را به سوی کائنات می فرستد. این ارتعاشاتی که ما به کائنات می فرستیم تاثیر مستقیمی بر روی زندگی مان دارد. پس طبق جمله معروف “به هرچیزی که فکر کنید همان را جذب خواهید کرد” دریافت می کنیم که برای قانون ارتعاش فرقی نمی کند که به چیز های مثبت فکر کرده ایم یا چیز های منفی.

این را بدانید که قانون جذب کائنات همیشه در حال انجام است و هنگامی که شما آن را می آموزید تازه خواهید فهمید که چه چیز هایی را به شما داده است. هنگامی که به بی پولی فکر می کنید قطعا بی پولی را به سمت خودتان جذب خواهید کرد. در مقابل اگر شما به چیز های مثبت فکر کنید، آنها را به سمت خود جذب می کنید. همانطور که در مقاله قانون جذب چیست گفتیم، رسیدن به خواسته ها نیازمند کنترل کردن ذهن است.

معمولا ذهن ما تمایل بیشتری به جذب افکار مفنی دارد و همین دلیل باعث شده است که برخی از این افکار در ذهن اکثر ما شکل بگیرد مانند پشت هر خنده گریه است. با در دست گرفتن کنترل ذهن و افکار می توانید به خواسته های خود برسید شرایط زندگی تان را تغییر دهید. برای به دست گرفتن قدرت ذهن تمرین های زیادی وجود دارد که می توانید آنها را در فضای وب جستجو کنید؛ اما اگر تمایل دارید می توانید با ثبت نام در سایت مهدوی نسب از تمرینات بهره ببرید.

رسیدن به اهدافی که داریم، نیازمند زمان است

همه ما می دانیم که رسیدن به اهداف و خواسته هایمان با قانون جذب کائنات واقعیت دارد و هیچ شکی در آن نیست؛ اما نیازمند زمان است. قبل از هر کاری ما باید عادت ها و باور های غلط و یا محدود کننده را از ذهنمان پاک کنیم و عادت های مثبت و خوب را جایگزین آن نماییم، آن هم با استفاده از تکنیک های ان ال پی. اگر مطلبی در رابطه با ان ال پی نمی دانید می توانید مقاله ان ال پی چیست را مطالعه نمایید.

این نکته را به یاد داشته باشید که رسیدن به اهداف نیازمند زمان است و نمی شود در زمان کوتاه مثلا یک ماه به اهداف بزرگ رسید. زمان رسیدن به اهداف باید معقولانه باشد، بدین صورت که اگر هدف من خرید ماشین است، باید برای رسیدن به آن تلاش کنم و از قوانین جذب نیز غافل نشود و آنگاه در زمان مناسب به آن ماشین دست خواهم یافت.

برای اینکه بتوانید از راز قانون جذب استفاده کنید در قدم اول باید بر روی خواسته خود تمرکز کنید. ممکن است اینکار در ابتدای کار کمی سخت باشد؛ اما با تمرین و تکرار قطعا آسان خواهد شد. تمرکز بر روی خواسته و هدف و از همه مهم تر تصویر سازی ذهنی باعث ارسال ارتعاش مثبت آن به کائنات می شود. اگر این تمرینات را به درستی انجام دهید به طرز باور نکردنی نتیجه خواهید گرفت و این دلیلی است که باعث می شود متوقف نشوید و به راه تان ادامه دهید.

هدف گذاری در قانون جذب

هدف گذاری

یکی از اصلی ترین راز های قانون جذب ، هدف گذاری مناسب و عقلانی است. عقلانی بودن هدف از آنجا اهمیت دارد که مثلا من سفر به فضا را به عنوان هدف خود قرار ندهم! چرا که فقط افرادی می توانند به آنجا سفر کنند که عضو ناسا بوده و شرایط خاصی را دارا باشند. اهدافتان را دسته بندی نمایید و زمان رسیدن به آنها را به طور تقریبی تخمین بزنید و آن را محلی قرار دهید که جلوی چشمتان باشد. سعی کنید اهدافتان را با تمام جزئیات و کاملا دقیق یادداشت نمایید.

رابطه قانون جذب با افکار

طبق قانون کائنات، بین افکار تان و کائنات روابطی وجود دارد. خداوند، کائنات را به گونه ای آفریده است که انرژی و ارتعاش های افکار ما را دریافت می کند و با توجه به آن خواسته هایی را وارد زندگی مان می نماید. پس تمامی افکار و احساسات ما دارای انرژی هستند و می توانند ما را به خواسته هایمان برسانند. طبق قانون جذب کائنات، افکار این قدرت را دارند که انرژی و ارتعاشاتی را که ذهن به وجود می آورد را کنترل نمایند.

هنگامی که احساس مثبت و خوبی داشته باشید، انرژی خوبی به کائنات ارسال می کنید و به خواسته ها و هدف هایتان نزدیک تر می شوید. در مقابل، اگر احساس منفی داشته باشید، ناخواسته هایتان را جذب می کنید. همان طور که می دانید، یک سری عوامل بیرونی هستند که بر روی احساسات تان تاثیر می گذارند و آنها را تغییر می دهند. کلید اصلی جذب خواسته ها، احساسات شماست! 

عواملی زیادی بر روی احساسات شما تاثیر می گذارد. در نتیجه شما باید این عوامل را از طریق قدرت ذهن تان کنترل کنید و به چیز های مثبت فکر کنید. یکی از مهم ترین نکاتی که در قوانی جذب حائز اهمیت است این است که امکان ندارد شما افکارتان مثبت باشد؛ اما احساس بدی داشته باشید.

یکی از رایج ترین سوالاتی که افراد از ما می پرسند، این است، “چرا ما با وجود اینکه احساس مثبتی داریم به خواسته هایمان نمی رسیم؟

در پاسخ به این سوال باید بگویم، شما فقط تصور می کنید که احساس خوبی دارید؛ اما در حقیقت اینطور نیست! باید واقعا حس رضایت درنتون ایجاد شده باشه. اینجاست که نتایج این رضایت قلبی رو از کائنات دریافت می کنید. علت اصلی که اشخاص به اهدافشان نمی رسند، این است که قدرت کنترل احساسات شان را ندارند. برای کنترل احساسات شما باید کنترل ذهن تان را به دست بگیرید.

با چند تمرین ساده می توانید کنترل ذهن را در دست بگیرید و ارتعاشات مثبتی را به کائنات ارسال کنید.

مراحل رسدین به آرزو ها با قانون کائنات

قوانین جذب، ۳ مرحله را برای رسیدن به آرزو ها در نظر گرفته است که عبارت است از:

۱- درخواست

۲- باور حقیقی

۳- دریافت

اگر شما عزیزان بتوانید این مراحل را گام به گام پیش ببرید قطعا به خواسته ها و آرزو هایتان می رسید.

قانون جذب پول

قانون جذب ثروت و پول یک قانون ثابت در کائنات است که می توانید به کمک آن پول و ثروت جذب کنید. در این قانون اصلا فرقی نمی کند که چه کاره هستید و شغل شما چیست. اگر این قانون را به خوبی بلد باشید و بتوانید درست آن را پیاده کنید، پول زیادی به سمت خود جذب می کنید و حتما نتایج آن را در زندگی خواهید دید.

برای جذب پول لازم است شما اصول قانون جذب را بدانید و بتوانید ارتعاش ثروت به کائنات بفرستید. یکی از مواردی که خیلی مهم است این است که برای جذب ثروت از طریق کائنات باید کاری را انجام دهید واقعا عاشقش هستید یا عاشق کاری که انجام می دهید باشید. این باعث می شود شما حس خوبی به کارتان داشته باشید و این حس خوب سبب می شود بازدهی شما بیشتر شود و پول و ثروت را جذب کنید. زمانی که عاشق کارتان باشید، ایده های خوب به ذهنتان می رسد که می توانید برای رشد و پیشرفت کارتان از آن ها استفاده کنید و پول جذب کنید.

پول و ثروت بسته به طرز فکر شما وارد زندگیتان می شود. اگر وضع مالی خوبی ندارید دلیلش این است که شما ارتعاش بی پولی به کائنات می فرستید و طرز فکر تان راجع به پول اشتباه است. هنگامی که باورهایتان را در مورد پول عوض کنید و باورهای درست را جایگزین باورهای قبلی کنید پول و ثروت به سمت شما سرازیر می شود.

یکی از روش های جذب ثروت، شکرگزاری است. هر پولی که دستتان می آید بابت آن، شکر گزاری کنید. شکرگزاری قوی ترین ارتعاش را به کائنات می فرستد و موجب می شود پول بیشتری به زندگی شما وارد شود. بابت هر معامله ای که می کنید از ته دل خدا را شاکر باشید، بابت هر اتفاق مالی که برایتان می افتد یا هر چیز ارزانی که می خرید و یا هر هدیه ای که دریافت می کنید خدا را شکر کنید.

روش دوم برای جذب ثروت، این است که هنگام خرید کردن و خرج کردن پول، حس خوبی داشته باشید. اگر حس بدی داشته باشید، همان حس مانع ورود ثروت به زندگیتان خواهد شد.

روش سوم، تکرار عبارات تاکیدی مثبت می باشد. سعی کنید مدام عبارات مربوط به ثروت را تکرار کنید. این عبارات باور شما نسبت به پول را تغییر می دهد.

معجزات قانون جذب

انسان اشرف مخلوقات است و توانایی انجام هر کاری را دارد، چون قدرتی به نام قدرت تفکر به او داده شده است. بشر توانایی خلق معجزات را دارد و می تواند با استفاده از قدرت ذهن و به کارگیری صحیح آن، هر فکری را به واقعیت تبدیل کند.

در جهان هستی و کائنات، همه چیز دارای انرژی مشخصی است و انسان با فکر کردن به هر موردی، جریان انرژی مربوط به آن فکر را در هستی از خود ساطع می کند و همان انرژی تبدیل به تجربه های زندگی می شود. بنابراین اگر فرد افکار مثبت داشته باشد انژی مثبت ساطع می کند و اتفاقات مثبت یا معجزه را در زندگی تجربه خواهد کرد.

در اینجا چند راهکار برای اینکه کمک کند تا معجزات را در زندگی آشکار کنیم آورده شده است:

برای دیدن معجزه از قانون جذب، تردید به دل راه ندهید

 باید تفکرات آزار دهنده ای را که هر از گاهی در ذهنتان پدیدار می شود را از بین ببرید. حس ترس، شک شمار ا محدود می کند و از رسیدن به هدف باز می دارد. این باورها می توانند به شما این حس را منتقل کنند که شما، لیاقت اتفاقات خوب را در زندگی ندارید و نمی توانید معجزات را جذب کنید.

همه چیز را با جزئیات در ذهن خود، ثبت کنید

 هدف باید روشن و واضح باشد. پس از تعیین هدف، مرحله بعدی تعیین جزئیات بیشتر در مورد هدف می باشد. هنگامی که در مسیر رسیدن به هدف خود قرار می گیرید، وضوح از اهمیت بالایی برخوردار است. وقتی هدف مبهم باشد و شفافیت نداشته باشد، ممکن است در نهایت، چیزهایی را به دست آورید که نمی خواستید.

قدرت تجسم خود را تقویت کنید

چشمان خود را ببندید و چیزهایی که می خواهید به آن ها برسید را در ذهن خود تجسم کنید. با استفاده از قدرت تخیل، آن صحنه را که به هدف خود رسیده اید و شاد هستید، تجسم کنید. با استفاده از این حرکت می توانید رسیدن به هدف را حس کنید و در ذهن تداعی کنید و این به شما کمک می کند در راستای رسیدن به رویایتان پیش بروید.

روی تفکرات خود کنترل داشته باشید

قانون جذب بر پایه اصل “مانند توان جذب مانند را دارد” بنا شده است. یعنی افکار مثبت، چیزهای مثبت را جذب می کند و افکار منفی اتفاقات منفی را پدید می آورد. بنابراین باید روی افکار خود سوار باشید و آن را کنترل کنید.

به خداوند کائنات اعتماد کنید

اعتقاد به قدرت خدا، نقش مهمی در رسیدن به رویا ها دارد. معمولا انسان موارد ناشناخته جدید  را با شک و تردید مشاهده می کند و تاخیر باعث بی تابی او شود. فرد باید راهی برای غابه بر این احساسات پیدا کند و اعتماد خود را به خدا، بیشتر کند تا  باورش به تحقق رویا و هدفش تقویت شود.

اهداف را یکی یکی به واقعیت تبدیل کنید

سعی کنید یک یه یک به اهداف خود بپردازید و برای رسیدن به آن ها تلاش کنید. رسیدن به چند هدف در آن واحد امکان پذیر نیست و تمرکز شما را کم می کند. چون تمرکز شما بین چندین هدف تقسیم می شود. قطعا برای شما دشوار است که با همان انرژی به دنبال اهداف خود باشید. لیتس از خواسته های خود تهیه کنید و هر بار یکی را به واقعیت تبدیل کنید.

ضمیر ناخودآگاه و قانون جذب

در طول روز انسان بدون اینکه بخواهد به هزاران چیز فکر می کند و منبع این اتفاق، ضمیر ناخودآگاه است. ضمیر ناخودآگاه همان طور که از اسمش پیداست طوری است که انسان کنترل و آگاهی ای روی آن ندارد.

به طور کلی زمانی انسان در ناخودآگاه خود به چیزی فکر می کند، انرژی ای از آن ساطع می شود، این انرژی پس از مدتی توسط کائنات به انسان بازگردانده می شود. در واقع انسان هر آنچه که در ناخودآگاه به آن فکر می کند را جذب می کند. اگر شما در ناخودآگاه به شادی و چیز های مثبت فکر کنید، دقیقاً همان انرژی را به جهان می فرستید و بعد از گذشت مدتی، کائنات این انرژی مثبت را به شما باز می گرداند و زندگیتان را منقلب می کند.

حال اگر در ناخودآگاه خود، به غم و غصه و بدبختی فکر کنید و موج منفی به پیرامون خود بفرستید، کائنات نیز همان انرژی را به شما تحویل داده و بدبختی و غصه را به سمت شما، سرازیر می کند.

در واقع کائنات همانند غول چراغ جادویی می باشد که هر آنچه ناخودآگاه شما بخواهد، آماده می کند. بنابراین لازم است تا ذهن خود را کنترل نموده و افکار مثبت را در آن پرورش دهید، تا ناخودآگاه شما منبع جذب انرژی مثبت شود. هر چقدر در ناخودآگاه شما قدرت افکار بیشتر باشد، جهان پیرامون نیز به همان اندازه سریع تر به شما پاسخ خواهد داد.

طبق مطالبی که در بالا گفته شد، ضمیر ناخودآگاه نقش مهمی در اتفاقاتی که در زندگی برای انسان می افتد دارد. بنابراین باید روی ضمیر ناخودآگاه خود، کنترل و تسلط داشته باشید و آن را تقویت کنید. برای این منظور می توانید از عبارات تاکیدی مثبت استفاده کنید و به موضوعات مثبت فکر کنید تا موج مثبت به جهان اطراف ساطع کنید. عبارات تاکیدی مثبت مانند “من موفق می شوم”، ” من می توانم” و … می تواند روی ناخودآگاه تاثیر مثبت بگذارد.

نکته قابل توجه اینجاست که ضمیر ناخودآگاه قابلیت تغییر دارد و می توان آن را با افکار روزانه و مطالعات مناسب، برنامه ریزی کرد.

لاغری با قانون جذب

از قانون جذب می توان برای لاغری هم استفاده کرد. اگر روی لاغری تمرکز کنید و تمام فکرتان را روی مواردی که موجب لاغری می شوند معطوف کنید، انرژی مربوط به آن را به جهان اطراف ساطع می کنید و به راحتی می توانید وزن کم کنید. نکته ای که مهم است، این است که باید قلبا به این موضوع باور داشته باشید که می توانید لاغر شوید. وقتی شما قصد لاغر شدن و کاهش وزن دارید، این موضوع در ناخودآگاه شما ثبت می شود و انرژی آن به جهان اطراف شما فرستاده می شود و موجب می شود شما به خواسته تان برسید.

خود هیپنوتیزم

خود هیپنوتیزم به معنای القای آرامش و تلقین کردن به خود، برای درمان مشکلات روانی و جسمانی است. در واقع هیپنوتیزم یک روش درمانی است که از قدرت ذهن برای بهبود مشکلات روحی و همچنین جسمی استفاده می کند.

در طول هیپنوتیزم انسان در وضعیت موج مغزی تتا می باشد. وضعیت موج مغزی تتا در واقع همان وضعیتی است که شما به هنگام مدیتیشن عمیق، خیال بافی و خواب سبک تجربه می کنید.

محققان با مطالعاتی که انجام داده اند هنوز به طور کامل متوجه نشده اند که هیپنوتیزم چگونه بر روی انسان اثر می گذارد ولی برخی نظریه ها وجود دارد که عنوان می کند هیپنوتیزم بر پایه تغییر امواج مغزی کار می کند.

افراد با استفاده از خود هیپنوتیزم، از احساسات منفی خلاص می شوند و می توانند زندگی و احساساتشان را تحت کنترل خود دربیاورند. خود هیپنوتیزم وضعیتی شبیه به حالت بیهوشی می باشد که در آن بدن شدیدا آرام می شود و قدرت تصویر سازی و تجسم فرد افزایش یافته و تلقین پذیری نیز بالا می رود.

هیپنوتیزم برای درمان مواردی چون افسردگی، اضطراب، سردرد های میگرنی، تقویت حافظه، بیماری صرع، انواع فوبیا، بی خوابی، استرس، مشکلات جنسی، اعتیاد و … استفاده می شود.

در ادامه به برخی مزایای خود هیپنوتیزم اشاره می کنیم:

 • باعث افزایش اعتماد به نفس می شود.
 • از بین برنده افکار وسواسی و مخرب می باشد.
 • موجب بهبود خواب و افزایش کیفیت آن می شود.
 • برای تغییر عادت های نا سالم روشی مناسب است.
 • باعث غلبه بر اضطراب و ترس ها می شود.
 • برای کاهش وزن مفید است.
 • تصویر ذهنی که از خود دارید را تغییر می دهد.

قانون جذب کاریزما

کاریزما به معنای اثر گذاری شدید بر دیگران و داشتن ویژگی های کمیاب که باعث ایجاد اشتیاق و وفاداری افراد نسبت به شخص مورد نظر می گردد.

بعضی افراد هستند که نه ظاهر جذابی دارند و نه اخلاق ویژه ای، اما جاذبه خاصی دارند که باعث می شود افراد شیفته آن ها شوند. این گونه افراد، با داشتن اعتماد به نفیس فوق العاده همه را به سمت خود جذب می کنند.

در ادامه برخی از کارهایی که سبب می شود شخصیتی کاریزماتیک داشته باشیم آورده شده است:

 • دلچسب و دلنشین باشید.
 • شنونده خوبی باشید و با علاقه به حرف هایشان گوش دهید.
 • برای برقراری ارتباط همیشه آماده باشید.
 • شخصیتی به یاد ماندنی باشید.
 • در اولین برخورد تاثیر گذار باشید.

ارتعاش خواسته ها چگونه فرستاده می شود؟

در مقاله قانون جذب چیست باید بگوییم، دو عامل بسیار مهم در ارسال ارتعاش به کائنات موثر هستند. فاکتور اول این است که شدت و قدرت ارتعاشی که به کائنات می فرستید چقدر است؟

فاکتور دوم این است که در چه مدت زمان و چه میزان تکرار باید این ارتعاش را به کائنات بفرستیم؟

اگر می خواهید از طریق قانون جذب، به خواسته هایتان دست پیدا کنید، باید با شدت و قدرت و تکرار بالا و در مدت زمان طولانی ارتعاش خواسته خود را به کائنات ارسال نمایید.  شما باید در روز زمانی را به ارسال خواسته های خود اختصاص دهید و در طول روز ذهن تان را کنترل کنید. این کار موجب می شود که به خواسته خود دست پیدا کنید.

1 دیدگاه

 1. مدیر وبسایت گفت:

  Tank you

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *