مشاوره کسب و کار

مشاوره کسب و کار

مشاوره کسب و کار

امروزه با افزایش تورم و افزایش روز افزون قیمت ها، هر فردی به فکر راه اندازی کسب و کاری برای خود می باشد. همچنین با این وضع موجود افرادی هم که دارای کسب و کار به خصوصی هستند، در معرض خطر قرار گرفته اند. در این شرایط یکی از مهم ترین مواردی که می تواند کمک بسزایی به صاحبان مشاغل کند، مشاوره درست کسب و کار است. پاسخ به این سوال که “چگونه از این وضع موجود بتوانیم نهایت استفاده و سود را ببریم؟” تنها با چند جلسه مشاوره تخصصی کسب و کار پاسخ آن را خواهید یافت.

وبینار لاغری با ذهن

ما در این ملطب به شما عزیزان خواهیم گفات که چگونه می توانید در هر شرایطی کسب و کار تان را رونق بخشید و بیشترین سود را ببرید.

مشاوره کسب و کار خانگی

مشاوره کسب و کار خانگی

با پیشرفته شدن فضای مجازی و محبویت این فضا بین کاربران، کسب و کار های خانگی زیادی هستند که از این طریق درآمد کسب می کنند. یکی از مهم ترین عواملی که در مشاوره کسب و کار مهم است، اعتماد بین طرفین می باشد. این اطمینان بین مشاور و مشاوره گیرنده می تواند تاثیر بسزایی را در نتیجه کسب و کار شما عزیزان بگذارد. خانم مهدوی نسب یکی از مشاوران مجرب در این زمینه است که به شما کمک می کند تا بهتر و سریع تر به اهداف تان برسید.

از مهم ترین ویژگی های که افراد برای ایجاد کسب و کار و رونق آن باید دارا باشند، اعتماد به نفس و عزت نفس است. داشتن این دو ویژگی به افراد این اطمینان را می دهد که پس از مدتی به هدف شان می رسند. دیگر ویژگی هایی که این دسته از افراد باید دارا باشند، انگیزه رسیدن به موفقیت است. آنها باید این ویژگی ها را در خوشان تقویت نمایند تا بتوانند نتیجه مطلوبی را از کار شان بگیرند. تقویت اعتماد به نفس، عزت نفس، انگیزه، تقویت بیان و… با وجود یک فرد با تجربه و ماهر کار چندان سختی نمی باشد. این فرد به طور پیوسته شما را پیگیری کرده تا تمامی تمرین های مربوط به این ویژگی ها را انجام دهید.

پس از اتمام دوره های مشاوره کسب و کار، شما خواهید دید که خودتان از نظر شخصیتی چه رشدی را داشته اید و همین رشد موجب رونق کسب و کار تن شده است. یکی از مهم ترین موارد در کسب و کار های خانگی، رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده است. متقضیان باید بدانند که برای رشد و توسعه نیازمند یک برنامه مدون هستند. این برنامه به آنها کمک می کند که در مسیر رشد و ترقی گام بردارند.

علاوه بر این داشتن اهداف از پیش تعیین شده و برنامه ای منظم می تواند شما را زود تر به خواست هایتان برساند. پس وقت را تلف نکنید و همین حالا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

مشاوره فروش

مشاوره استخدام

یکی دیگر از دغدغه های افرادی که در جامعه بیکار هستند، نداشتن اعتماد به نفس کافی در جلسات مصاحبه برای استخدام است. اکثر مراجعین ما پس از ورود به شرکت و ورود به جلسه مصاحبه خودشان را گم می کنند و نمی دانند از چه چیز هایی باید صحبت کنند. یکی از رایج ترین سوالاتی که کارفرمایان در این جلسات از متقاضی سوال می کند، این است چگونه می توانی در حوزه خودت شرکت را به بازدهی برسانی؟

متقاضیانی که بتوانند توانایی ها و کار هایی را که در راستای پیشرفت و رشد شرکت بیان کنند، قطعا در مصاحبه قبول می شوند و متقاضیانی که نتوانند به درستی خودشان، توانایی ها و مهارت هایی را که دارند بیان کنند، قطعا پذیرفته نخواهند شد. مشاوره استخدام به شما کمک می کند که بدانید در جلسه مصاحبه کاری چگونه به سوالات پاسخ دهید. در این جلسات می آموزید که چگونه فن بیان داشته باشید و چه حرف هایی را به کارفرما بزنید. مهم ترین نکات یک گفتگو تاثیر گذار را می توانید در این جلسات بیاموزید.

مشاوره فروش

یکی دیگر از عواملی که در رونق و توسعه کسب و کار ها مهم است، میزان فروش می باشد. میزان فروش می تواند به طور مستقیم یک کسب و کار را به هدفش برساند و یا می تواند آن را زمین بزند. به همین علت آگاهی از تکنیک های فروش، تکنیک های صحبت با مشتری و…. از مهم ترین نکات فروش محصولات می باشد. شما با مشاوره فروش و مشاوره کسب و کار می توانید به راحتی فروش محصولات خود را افزایش دهید و زود تر از زمان تعیین شده به هدف تان دست یابید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تخصصی کسب و کار می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

mahdavinasab_official

ما را در اینستاگرام دنبال کنید